» » » » Участники Всесвітнього бігу побажали Миру, Здоров`я

Участники Всесвітнього бігу побажали Миру, Здоров`я

Цей захід спрямований не для заробляння грошей чи підтримки різних політичних партій, а для того, щоб викликати почуття доброї волі серед людей всього світу. Багаторічний досвід проведення миротворчої естафети на Київщині підтверджує це: міжшкільний пробіг від Ірпеня через Гостомель до Бучі проводиться з 1999 року. Цього року, 24 квітня, школярі пронесли Факел дорогами рідних міст і селищ до своїх навчальних закладів.

Мета естафети – пропонувати добру волю людям, стати миротворцем на своїй землі, пропагувати здоровий спосіб життя.

Основну команду бігунів формували з учнів спортклубу «Санчін», любителів бігу та Київської марафонської команди «Всесвітня естафета заради гармонії».Всесвітній біг заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом.
5 червня бігуни української команди стартують в Києві. Планується подолати близько 1 140 км і тривалість пробігу становитиме 16 днів. Команда буде рухатися теренами Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Київської, Житомирської, Хмельницької областей України. Фінішуватимуть українці 20 червня в Хмельницькому.

В Україні Всесвітній біг заради гармонії проводиться з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 50 000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 340 000 наших співвітчизників.

Естафета організована міжнародною мережею волонтерів, яких надихає бачення сповненого гармонією і спокоєм світу, запропоноване всесвітньо відомим громадським діячем Шрі Чинмоєм.
У кожній країні організатори плідно співпрацюють з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади різних рівнів.

До складу команд Всесвітнього бігу заради гармонії у різних країнах входять любителі бігу, які у повсякденному житті займаються різними справами, однак знаходять можливість частину свого часу й енергії віддавати естафеті, оскільки відчувають і глибоко вірять, що ці зусилля насправді зміцнюють дружбу між людьми, сприяють становленню гармонічних відносин між державами і народами.

В Україні підтримка "Всесвітнього бігу заради гармонії" з боку влади стала доброю традицією: цього року, як і в попередні роки, естафета відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту і мережі центрів фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”.

Слідкуйте за нами за хештегом #бігзарадигармонії в твіттері www.twitter.com/ukraine_whr і в нашому блозі www.ukraine-worldharmonyrun.tumblr.com.

Ми віримо, що їх зусилля насправді принесуть гармонію, дружбу в світ, спонукають пересічних людей перейти до здорового способу життя і просто покращать їх самопочуття.
Приєднуйтесь!

0 0

Андрій, www.bucha.com.ua 
Всесвітній біг САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.