» » » Багатоповерхівки оновлюються щодня

Багатоповерхівки оновлюються щодня

На балансі у Комунального підприємства «Бучанське управління житлово-комунального підприємства знаходиться 149 багатоповерхових будинків. І кожен з них потребує уваги та догляду. То ж під час розмови з керівником КП Володимиром Кравчуком мова йде про роботи, які ведуться в місті комунальниками.

Утеплення будинків
Крім енергозбереження в будинку, збільшує термін служби будівлі, усуває корозію арматури в бетонних стінах і скорочує витрати на обслуговування будинку. При цьому вирішується проблема звукоізоляції, яка при перевантаженості сучасних міст транспортними потоками особливо актуальна.
Відповідно до «Комплексної програми енергозбереження України» в Бучі проводяться роботи з утеплення будинків з 2011 року і донині. Спочатку вхідна група оглядає електричні мережі, фарбує газові труби, відмостки, у разі необхідності – замінює покрівлю (покриття даху). За два роки виконані роботи з утеплення фасадів у 14 багатоповерхівках, проте й надалі триває утеплення у будинках по вулицях: Водопровідна 36-а, 40, 54-а, 60; Кірова 90; Склозаводська 1; Вишневецького 31; Тарасівська 1-г, 1-в, 3, 6, 8, 10. Першочерговість облаштування – мінімальна заборгованість жителів будинку по оплаті за комунальні послуги.

Прибирання підвалів
Другий місяць поспіль комунальники проводять огляд 64 підвальних приміщень у багатоквартирних будинках. 11 з яких мають призначення – протирадіаційного укриття. Найголовніше зараз – це очищення підвалів від непотребу, аби бучанці могли там заховатися в разі виникнення загрози.
Мотлох у підвалах накопичується постійно, бо людям просто шкода викидати те, що згодом може знадобитися. Але нині не час шкодувати за непотрібними речами, а варто задуматися над власною безпекою, яка не буває зайвою. Відтак, КП «Бучанське УЖКГ» звертається з проханням до бучанців з розумінням ставитися до роботи комунальників, не перешкоджати їх роботі, бути небайдужими – допомагати комунальникам звільняти підвали від побутових відходів, зайвих речей, будівельних матеріалів тощо.

Звісно ж, усі речі, які не будуть прибрані жителями Бучі, будуть утилізовані у спеціально відведених місцях. Усі очищені підвальні приміщення закриваються на замки комунального підприємства, а ключі зберігаються у самому підприємстві. Адже у цій ситуації мова йде про використання підвалів не як місць зберігання речей бучанців чи погребів, а про особисту безпеку кожного жителя Бучі – у разі небезпеки одним із місць укриттів є саме підвали.


Ремонт під’їздів

Тривають у Бучі ремонтні роботи у багатоповерхових будинках протягом року, щоправда крім суботи й неділі – у законні вихідні багатьох бучанців. Тільки за 2014 рік відремонтовано 26 під’їздів, а з початку 2015-го – 8. Ремонт проводиться, як мовиться, «під ключ».
Працівники КП «БУЖКГ» спочатку перевіряють електричну проводку у під’їзді (електрокабелі, електрошафи (роздільні щити) тощо) та у разі необхідності виконують роботи з усунення наявних проблем, змивається побілка, потім наноситься штукатурка та шпаклюється поверхня, фарбуються стіни, біляться стелі. А також відновлюються сходи та дашки під’їзду. Звісно ж, першочерговість робіт визначається ще й мінімальною заборгованістю жителів будинків по оплаті за комунальні послуги.

Працівники просять вибачення у бучанців за тимчасові незручності. І звертаються з проханням до жителів міста сприяти у ремонті під’їздів та очищенні підвалів. Адже важливо не лише налагоджений і комфортний побут бучанців, але і здоров’я та безпека кожного жителя міста.
3 0

Ксенія ПАЛІЄВА, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №17 від 1 травня 2015 року
утеплення
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.