» » » Засідання виконкому: опрацьовано й прийнято низку рішень

Засідання виконкому: опрацьовано й прийнято низку рішень

Під час засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради 22 квітня було розглянуто й обговорено з прийняттям рішень 40 питань.
Одним із першочергових завдань стало забезпечення бійців АТО автотранспортом під час нинішньої, четвертої, хвилі мобілізації. Мова йшла не лише про відправлення у зону АТО відремонтованої техніки, а й надання нових авто для перевезень людей та вантажів.

Також було затверджено склад Громадської ради при виконкомі БМР у складі 33 осіб – представників громадських організації. Оскільки із 33 інститутів громадянського суспільства не всі є представниками інтересів громади Бучі, то було вирішено легалізувати такі організації у місті.

Рішенням членів виконавчого комітету затверджено тарифи на послуги з утримання будинку, споруд та прибудинкової території, що надаються:
– ОСББ «Тарасівський» для жителів будинку по вул. Тарасівська 8-а (1-ий поверх – 2,35 грн. з ПДВ, 2-7 поверхи – 2,7 грн. з ПДВ);
– ОСББ «ЖК Річ Таун 2» для жителів будинків по вулицях Пушкінська 2-к, 2-м, 2-л та Гоголя 10-г (1-ий поверх – 4,373 грн./м2 з ПДВ, 2-7 поверхи – 5,0 грн./м2 з ПДВ).

Згідно з рішенням виконавчого комітету надано дозвіл на проведення культурно-мистецьких заходів, майстер-класів та надання послуг з аквагриму, твістингу фізичній особі – підприємцю М.І. Цибульняку на території Бучанського міського парку з 01.05.2015 р. по 31.10.2015 р. у вихідні та святкові дні.
У червні без змін працюватимуть дошкільні навчальні заклади № 1 «Сонячний», № 2 «Горобинка», № 3 «Козачок», № 4 «Пролісок», № 5 «Капітошка», № 6 «Яблунька», НВК «Берізка». А вже у серпні й липні у ДНЗ проводитиметься ремонт й дитсадки не працюватимуть згідно з визначеними термінами.
Також затверджено дату проведення міського свята «Освітянські обрії» – 21 травня, план підготовки до свята й кошторис витрат. А вже 30 травня відбудеться «Прощальний бал наш випускний» відповідно до плану підготовки з затвердженим кошторисом витрат.

Було розглянуто й обговорено з прийняттям рішень такі питання, як звернення ТОВ «Андернет» щодо надання дозволу на проектування та виконання комплексу робіт із підключення до мережі Інтернет; передання жилих приміщень у гуртожитку та квартир у власність; надання матеріальної допомоги; організація літнього відпочинку; призначення субсидій на житлово-комунальні послуги тощо.
0 0

газета: "Бучанські новини" №16 від 24 квітня 2015 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.