У наш край прийшла весна

Наше чудове місто комфортного життя починає розквітати, скинувши зимовий сірий покрив. Адже разом з весною настає час одного з основних і найулюбленіших в народі християнських свят – Великодня. Великдень – це одне із тих свят, що його не хочеться відпускати , свято надії та прощення, веселих вранішніх дзвонів, яскравих писанок та крашанок, а ще смачнючих куличів та пасок.

От наші хлопці та дівчата з 3-Г класу ЗОШ №4 вирішили відсвяткувати Великдень у родинному колі свого класу і 14 квітня влаштували справжню виставу в актовій залі. І, як завжди, кілька тижнів підготовки дали відмінний результат, все вийшло просто пречудово. Класовод 3-Г класу Наталія Вікторівна Калініченко знається на підготовці урочистостей, адже це вже не перше проведене нею свято.

Діти розповідали про народні традиції, читали вірші про весну, Великдень і про Україну, весело співали пісень. Сольні виступи Надії Ярмоленко з піснями «Це весна!», «Молитва» та виступ Єлизавети Сотніченко з піснею «Я бажаю вам добра» гармонійно доповнили виставу. Потанцювати запросили дитячий хореографічний колектив «Пластилін», який виконав танці «Варись, кашка» та веселий танок «Цукерки» за участю учениці 3-Г класу Зої Михайленко.

На святі лунали щирі великодні вітання від класного керівника Наталі Вікторівни та завуча молодших класів Антоніни Миколаївни Петренко. Саме розуміння дітьми змісту віршів, знання традицій, їх небайдужість до Батьківщини, щирі емоції розчулили гостей, учителів, батьків. В наші часи, коли над країною нависла хмара незгод, такі сонячні свята, сповнені дитячої любові і справжньої віри в усе найкраще, додають нам віри в свої сили та з’єднують наші душі.
0 0

Батьки 3-Г класу ЗОШ №4 
газета: "Бучанські новини" №16 від 24 квітня 2015 рок
зош №4
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.