Великодня писанка

Зелень, парки і сквери, яскраві квітники – все це не залишає байдуже битися серця жителів, а тим більше гостей нашого міста… А два роки тому була облаштована ще одна оаза – парк відпочинку в межах вулиць Пушкінська, Полтавська і Києво-Мироцька.
Тоді, щоб зробити людям «подарунок» до Великодня, всі вийшли на велику толоку: прибирали територію від сміття, розчищали від старого гілля, «розбивали» майбутні доріжки. І результат не забарився. Робота кипіла – суботники, узгодження деталей розташування об’єктів, висадка дерев… Швидкими темпами будувалася нова зона відпочинку, яка була покликана слугувати людям для сімейного відпочинку. Саме «Cімейним» і назвали новозбудований парк.

Зважаючи на те, що в даному мікрорайоні не було облагородженої території для таких потреб, то зону відпочинку вирішили облаштувати біля Свято-Петропавлівського храму. Така близькість уже передбачала теплу, добру атмосферу, родинний затишок. Ось люди і «підхопили» назву.

Головною окрасою парка стала скульптура пасхального яйця, яке зроблене з пластику Його оздобленням і розписом займалися бучанські художники – Анатолій Фурлет і Анатолій Житарюк. «Спеціально обирали орнамент Київської області, щоб було «ближчим», символічнішим», – розповідає Анатолій Фурлет, член Національної спілки художників України.
Його напарник, художник-скульптор-дизайнер Анатолій Житарюк – приїхав із Чернівців.Він був по-доброму вражений тим, як підходять до господарювання в Бучі. «Зараз мало хто переймається красою, а у вас – нові ідеї», – каже він. До слова, пану Анатолію є з чим порівнювати. Він переможець міжнародного конкурсу дизайнерів у Мілані. Тривалий час працював в Італії. Багато скульптур зробив для парків у Ростові-на-Дону (Росія), Прибалтики, різних міст України.

Наразі Cімейний парк став одним із найулюбленішим місцем відпочинку місцян. А 10 квітня о 12.00 тут відбудеться святкова вистава-продаж під назвою «Пасхальний кошик бучанської родини», під час якого буде проводитися збір смачних великодніх гостинців для воїнів АТО.


Отож, шановні жителі Бучі, запрошуємо вас на це радісне дійство!
0 0

Людмила ГЛАДСЬКА 
газета: "Бучанські новини"
парк фотофакт міські новації Фурлет Великдень
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.