Великодня писанка

Зелень, парки і сквери, яскраві квітники – все це не залишає байдуже битися серця жителів, а тим більше гостей нашого міста… А два роки тому була облаштована ще одна оаза – парк відпочинку в межах вулиць Пушкінська, Полтавська і Києво-Мироцька.
Тоді, щоб зробити людям «подарунок» до Великодня, всі вийшли на велику толоку: прибирали територію від сміття, розчищали від старого гілля, «розбивали» майбутні доріжки. І результат не забарився. Робота кипіла – суботники, узгодження деталей розташування об’єктів, висадка дерев… Швидкими темпами будувалася нова зона відпочинку, яка була покликана слугувати людям для сімейного відпочинку. Саме «Cімейним» і назвали новозбудований парк.

Зважаючи на те, що в даному мікрорайоні не було облагородженої території для таких потреб, то зону відпочинку вирішили облаштувати біля Свято-Петропавлівського храму. Така близькість уже передбачала теплу, добру атмосферу, родинний затишок. Ось люди і «підхопили» назву.

Головною окрасою парка стала скульптура пасхального яйця, яке зроблене з пластику Його оздобленням і розписом займалися бучанські художники – Анатолій Фурлет і Анатолій Житарюк. «Спеціально обирали орнамент Київської області, щоб було «ближчим», символічнішим», – розповідає Анатолій Фурлет, член Національної спілки художників України.
Його напарник, художник-скульптор-дизайнер Анатолій Житарюк – приїхав із Чернівців.Він був по-доброму вражений тим, як підходять до господарювання в Бучі. «Зараз мало хто переймається красою, а у вас – нові ідеї», – каже він. До слова, пану Анатолію є з чим порівнювати. Він переможець міжнародного конкурсу дизайнерів у Мілані. Тривалий час працював в Італії. Багато скульптур зробив для парків у Ростові-на-Дону (Росія), Прибалтики, різних міст України.

Наразі Cімейний парк став одним із найулюбленішим місцем відпочинку місцян. А 10 квітня о 12.00 тут відбудеться святкова вистава-продаж під назвою «Пасхальний кошик бучанської родини», під час якого буде проводитися збір смачних великодніх гостинців для воїнів АТО.


Отож, шановні жителі Бучі, запрошуємо вас на це радісне дійство!
Людмила ГЛАДСЬКА 
газета: "Бучанські новини"
парк фотофакт міські новації Фурлет
  8
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.