» » » » Настільний теніс не знає вікових обмежень

Настільний теніс не знає вікових обмежень

Третій рік поспіль у нашому місті проводиться відкрита першість Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи з настільного тенісу серед юних спортсменів 2003-2006 років народження.

Головна мета турніру – це підвищення спортивної майстерності юних спортсменів і визначення кращих для подальшої їх участі в змаганнях.Цього разу до нас завітала одна з найсильніших команд Київщини з цього виду спорту — Білоцерківської ДЮСШ. Минулого року склад бучанської команди поповнився новачками і для них це були перші змаганнях обласного рівня, чудова нагода перевірити свою майстерність на більш високому рівні серед однолітків.


Звичайно, тренування між собою, з гравцями своєї команди, гру яких ти добре вивчив — це одна справа. Зовсім інша — ставати за тенісний стіл з гідними суперниками, з якими ти взагалі не грав, за короткий проміжок часу вивчити сильні та слабкі сторони їхньої гри — нелегка справа. Тим паче, що під час поєдинку, який триває кілька хвилин, потрібно побороти добре відому всім спортсменам передстартову лихоманку, сконцентрувати у собі силу волі і не перегоріти до початку гри.

Варто зазначити, що не кожному професіоналу спортсмену, не кажучи про дітей, вдається опанувати себе і показати ту гру, на яку розраховує спортсмен, команда і тренер. А для професійного зростання надто важливо брати участь у подібних змаганнях, набиратися неоціненого досвіду для майбутніх перемог.


Уже на обличчях дітей можна було побачити задоволення своїми спортивними здобутками. Дехто не міг приховати радості, а хтось — смутку розчарування, що не здобув перемогу. А здавалося, грали на рівних — ну трохи не вистачило спортивного фарту. І навіть були сльози на очах від такої невдачі. І це не слабкість духу дитини, а її відповідальність і перед собою, і тренером за кінцевий результат гри. Але нічого не вдієш: у спорті майбутні перемоги не бувають без нинішніх поразок. Тут може бути єдина порада — найшвидше забути про невдачу і готуватися до нових змагань.


Наприкінці турніру до учасників змагань, тренерів, уболівальників звернувся директор Бучанської ДЮСШ, депутат міської ради Олег Гайдай. Він подякував юним спортсменам за участь у турнірі, побажав майбутніх перемог. З особливими словами вдячності він звернувся до тренера з настільного тенісу місцевої спортивної школи, головного судді цих змагань, ініціатора і організатора цієї відкритої першості Ольги Лисової: «Ця людина чимало зробила для пропаганди настільного тенісу як виду спорту серед дітей нашого міста. Завдяки цьому турніру до Бучі щорічно приїздять наймолодші учасники змагань, які лише починають робити свої перші кроки. А ми подібні змагання будемо і надалі підтримувати».

Команди-учасниці нагороджені солодкими дарунками, а переможці змагань — дипломами та медалями. У відкритій першості у команді бучанців відзначилися:
— 2006-2007 рр.н.: 3 місце — Іван Покрищук (ЗОШ № 4), Вікторія Гавриш (ЗОШ № 4), 2 місце — Аня Циганенко (ЗОШ № 4);
— 2005 р.н. і молодші — хлопці: 3 місце – Павло Матвійчук (ЗОШ № 4), 2 місце — Віталій Борисовець (ЗОШ № 5); дівчата: 1 місце — Олександра Чмихоленко (ЗОШ № 4).

А за результатами змагань відкритої першості Бучанської ДЮСШ переможцями стали у своїх вікових підгрупах: Олександр Купрій, (ЗОШ №4), Олександра Чмихоленко (ЗОШ №5) та Марія Корнієнко.

А у суботу, 28 березня, у м. Біла Церква відбудеться командна першість Київської області серед дітей 2000 року народження і молодших за віком. То ж для нашої команди з настільного тенісу, яку очолює тренер ДЮСШ Ольга Лисова, є чудова можливість знову перевірити себе, свої спортивні можливості і набратися досвіду та майстерності вже на обласному рівні.

Організатори турніру висловлюють подяку депутатській комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, а також батькам дітей за фінансову підтримку.
1 0

Володимир ЕННАНОВ, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №12 від 27 березня 2015 року
теніс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.