» » » Меліораторівці направили на передову відремонтовані авто

Меліораторівці направили на передову відремонтовані авто

Меліораторівці направили на передову відремонтовані автоУ суботу, 21 березня, до 95 Житомирської окремої аеромобільної бригади виїхали два авто, відремонтованих зусиллями працівників бучанського ЗАТ «Меліоратор».
Один з відновлених та пофарбованих автомобілів доставить на передову дрова, а інший, обладнаний пічкою, — продукти харчування, зокрема приготовані страви, теплі та інші речі, які на підприємство принесли 16 волонтерів і жителів Бучі та інших регіонів України.

Меліораторівці направили на передову відремонтовані автоІ це лише частка зробленого, адже підприємство й надалі за власні кошти активно замінює та ремонтує, встановлює при необхідності нові деталі в авто, а також обшиває автомобілі металевими стрічками для бронювання, які стримують осколки. Протягом року техніка, подарована та з передової, постійно буде ремонтуватися і відправлятися на передову. Найближчим часом відремонтуються БМТ, БТР, машина швидкої допомоги, яку ще й обшиють металевою стрічкою для бронювання.

«Усі без винятку працівники підприємства є патріотами рідної держави і небайдужими до подій, що відбувається в Україні, — зазначає голова Наглядової ради Василь Яцюк. — То ж усі ми допомагаємо українським воїнам усім, чим можемо.»

Ремонтує техніку бригада у складі зварювальника Миколи Ігнатова, Михайла Максименка, Миколи Саєнка, Сергія Адаменка, Олександра Моргуна, а також водія Володимира Сидоренка під керівництвом головного інженера Миколи Дробушка.

Меліораторівці направили на передову відремонтовані автоУ 2014 році допомоги на суму понад 300 000 гривень (коштами, запчастинами, технікою, касками, тепловізором, матрацами тощо) було надано бійцям, які беруть участь в АТО у складі 11 та 25 батальйонів територіальної оборони Київської області «Київська Русь».
«На підприємстві немає жодної людини, яка б не допомагала бійцям АТО, — розповідає Микола Дробушко. — Окрім роботи, кожен працівник допомагає ще й особисто. Приємно вражає ще й те, що жителі усієї України передають воїнам білизну, теплий одяг, засоби гігієни, продукти харчування, у тому консервацію та власноруч приготовані страви».

ДОВІДКА
ЗАТ «Меліоратор» — основне бюджетоутворююче підприємство міста, яке бере початок з бучанської моторно-тракторної станції, створеної у 1937 році. Загальна площа виробничої бази становить 6,2 га.

Меліораторівці направили на передову відремонтовані автоЗа роки своєї діяльності робітники працювали в усіх районах Київської області, на Черкащині, в Закарпатті. «Меліоратор» постійно тримає марку передового підприємства, отримуючи відзнаки за якісне виконання завдань та досягнення високих виробничих показників. Висококваліфіковані працівники працюють у майстернях з ремонту машин і механізмів, столярному цеху, пилорамі, кузні, розчинно-бетонному вузлі, тепличному й рибному господарствах тощо.

Основні види діяльності підприємства: будівництво будівель, огорож, водопроводів та каналізаційних мереж, басейнів, автозаправок, стадіонів (нові роботи, роботи із заміни, реконструкції та відновлення); природоохоронні, протиповіневі, протиерозійні заходи, розчищення чагарників, екологічне покращення водойм, джерел питної води; осушення і зрошення сільськогосподарських угідь; автомобільні вантажні перевезення; виготовлення бетону та залізобетонних виробів; виготовлення металоконструкцій; розпилювання лісу й виготовлення столярних виробів.
Ксенія ПАЛІЄВА, фото автора 
Меліоратор
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.