» » » Меліораторівці направили на передову відремонтовані авто

Меліораторівці направили на передову відремонтовані авто

У суботу, 21 березня, до 95 Житомирської окремої аеромобільної бригади виїхали два авто, відремонтованих зусиллями працівників бучанського ЗАТ «Меліоратор».
Один з відновлених та пофарбованих автомобілів доставить на передову дрова, а інший, обладнаний пічкою, — продукти харчування, зокрема приготовані страви, теплі та інші речі, які на підприємство принесли 16 волонтерів і жителів Бучі та інших регіонів України.

І це лише частка зробленого, адже підприємство й надалі за власні кошти активно замінює та ремонтує, встановлює при необхідності нові деталі в авто, а також обшиває автомобілі металевими стрічками для бронювання, які стримують осколки. Протягом року техніка, подарована та з передової, постійно буде ремонтуватися і відправлятися на передову. Найближчим часом відремонтуються БМТ, БТР, машина швидкої допомоги, яку ще й обшиють металевою стрічкою для бронювання.

«Усі без винятку працівники підприємства є патріотами рідної держави і небайдужими до подій, що відбувається в Україні, — зазначає голова Наглядової ради Василь Яцюк. — То ж усі ми допомагаємо українським воїнам усім, чим можемо.»

Ремонтує техніку бригада у складі зварювальника Миколи Ігнатова, Михайла Максименка, Миколи Саєнка, Сергія Адаменка, Олександра Моргуна, а також водія Володимира Сидоренка під керівництвом головного інженера Миколи Дробушка.

У 2014 році допомоги на суму понад 300 000 гривень (коштами, запчастинами, технікою, касками, тепловізором, матрацами тощо) було надано бійцям, які беруть участь в АТО у складі 11 та 25 батальйонів територіальної оборони Київської області «Київська Русь».
«На підприємстві немає жодної людини, яка б не допомагала бійцям АТО, — розповідає Микола Дробушко. — Окрім роботи, кожен працівник допомагає ще й особисто. Приємно вражає ще й те, що жителі усієї України передають воїнам білизну, теплий одяг, засоби гігієни, продукти харчування, у тому консервацію та власноруч приготовані страви».

ДОВІДКА
ЗАТ «Меліоратор» — основне бюджетоутворююче підприємство міста, яке бере початок з бучанської моторно-тракторної станції, створеної у 1937 році. Загальна площа виробничої бази становить 6,2 га.

За роки своєї діяльності робітники працювали в усіх районах Київської області, на Черкащині, в Закарпатті. «Меліоратор» постійно тримає марку передового підприємства, отримуючи відзнаки за якісне виконання завдань та досягнення високих виробничих показників. Висококваліфіковані працівники працюють у майстернях з ремонту машин і механізмів, столярному цеху, пилорамі, кузні, розчинно-бетонному вузлі, тепличному й рибному господарствах тощо.

Основні види діяльності підприємства: будівництво будівель, огорож, водопроводів та каналізаційних мереж, басейнів, автозаправок, стадіонів (нові роботи, роботи із заміни, реконструкції та відновлення); природоохоронні, протиповіневі, протиерозійні заходи, розчищення чагарників, екологічне покращення водойм, джерел питної води; осушення і зрошення сільськогосподарських угідь; автомобільні вантажні перевезення; виготовлення бетону та залізобетонних виробів; виготовлення металоконструкцій; розпилювання лісу й виготовлення столярних виробів.
0 0

Ксенія ПАЛІЄВА, фото автора 
Меліоратор
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.