» » » Сексуального збоченця затримано в дитячій поліклініці

Сексуального збоченця затримано в дитячій поліклініці

Саме з обговорення цього зухвалого випадку і розпочалося наше інтерв’ю з начальником Бучанського міського відділу міліції Володимиром Ридчиком.

— Володимире Володимировичу, можна лише уявити як поведінка цього неадеквата шокувала відвідувачів дитячої поліклініки…
— Не тільки відвідувачі, а навіть ми, правоохоронці, які відразу прибули на місце події, не менше були здивовані побаченим. Відверто скажу: я не першій рік служу в міліції, але з подібним довелося зіштовхнутися вперше. І не тільки мені, а навіть моїм колегам. До останньої хвилини, поки не приїхали до дитячої поліклініки, нас ятрили сумніви: а чи можливо подібне взагалі? І лише на місці переконалися, що повідомлення від громадян до міліції не був жартом.
Мені навіть огидно про подібне не те, що говорити, а навіть згадувати. Чолов’яга, якому за 30 років, прикриваючись своїм портфелем, привселюдно задовольняв себе неприроднім способом, дивлячись навкруги безумними очима. Невідомо, до чого б призвела його сексуальна фантазія, адже поруч у коридорі знаходилося чимало молодих мам з маленькими діточками, якби не своєчасне втручання співробітників бучанської міліції…

— А як сам затриманий пояснює свій вчинок? Виявляв він своє агресивне ставлення до правоохоронців під час затримання? Чи можна з упевненістю сказати про його психічні розлади?
— Про збоченця нам відомо небагато: до Ірпінського регіону приїхав на заробітки з іншої області, тимчасово проживає в Ірпені, одружений, до кримінальної відповідальності раніше не притягався. При затриманні поводився без явних ознак агресивності. Аби його не притягли до відповідальності, хотів вирішити це питання «мирним» шляхом та, звичайно ж, ніхто з нас на протиправний вчинок не пішов. А чоловіка попередили про кримінальну відповідальність за спробу дачі хабара. Стосовно його психічного стану, то це вже вирішувати лікарям відповідного профілю, до яких ми і відправили затриманого, притягнувши його до відповідальності згідно з чинним законодавством.

— Нещодавно до редакції дзвонили стурбовані жителі нашого міста і цікавилися подальшою долею зниклої неповнолітньої дівчинки. Чи вдалося її знайти?
— Хочу відразу внести уточнення: зникла не дівчинка, а хлопчик, який зі своєю мамою і вітчимом проживають у нашому місті. Саме його мати й забила на сполох щодо несподіваного зникнення дитини. Оскільки це надзвичайна пригода, то для розшуку дитини були вжиті всі необхідні оперативно-пошукові заходи, створені кілька мобільних груп, до яких увійшли як співробітники міліції, так і небайдужі громадяни. Не минуло і кількох годин, як хлопчика відшукали у… Ворзелі, у рідної бабусі, до якої, не попередивши батьків, самостійно помандрував хлопчик.

Уже при з’ясуванні всіх обставин справи на наше запитання: чому він так учинив, хлопчик відверто сказав, що рідна мати зовсім не приділяє йому уваги, зловживає спиртними напоями, а бабуся йому завжди рада і піклується про нього значно більше ніж мама. Ось така сумна справа. Добре, що з хлопчиком нічого не трапилося. А інформація про матір, яка не приділяє необхідної уваги дитині, без уваги не залишимо…

Хочу запевнити жителів Бучі, що міліція відкрита для співпраці із населенням. Жоден ваш дзвінок, повідомлення, заява про протиправні випадки, злочини, які готуються, не залишиться без оперативного реагування. Завдяки вашій пильності, небайдужості, громадянській свідомості під час інформування працівників міліції про злочини, які готуються, вже по семи різних карних справах притягнуто кілька осіб до відповідальності, а їх справи направлені до суду.

Приємно відзначити, що найбільшу активність у співпраці з правоохоронними органами бучанці стали виявляти після розміщення у щотижневику «Бучанські новини» в рубриці «Закон та правопорядок» різноманітних матеріалів на кримінальну тематику. А також телефонів дільничних та чергової частини міськвідділу, за якими у будь-який час доби інформують нас свідомі громадяни про дотримання правопорядку в нашому місті. Лише спільними зусиллями громадськості та правоохоронців можна протистояти злочинним виявам.
1 0

Володимир ЕННАНОВ 
газета: "Бучанські новини" №11 від 20 березня 2015 року
милиция
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.