» » » » В школі №3 пройшли міські змаганя з баскетболу

В школі №3 пройшли міські змаганя з баскетболу

Фінальна переможна гра з рахунком 30:18 і ми в ІІ етапі Чемпіанату України з баскетболу

12 березня у спортивному залі Бучанської ЗОШ I-III ст. №3 відбулися фінальні ігри міських змагань з баскетболу серед збірних команд юнаків загальноосвітніх навчальних закладів. Традиційно цьогорічні фіналісти виборювали право позмагатись у фіналі в групових іграх.

В спортивній залі нашого закладу пройшли ігри першої групи. Команду нашої школи представляли учні 11 класу – Толстолєсов Вадим та Калита Арсеній;
учні 9 класу – Гордина Роман, Клименко Олексій та Сопілко Олексій;
учні 8 класу – Липовецький Ярослав та Желудков Віктор.


Ще до початку змагань ми вважались основними фаворитами цих ігор, адже на базі нашої школи проходять основні тренування з баскетболу місцевої ДЮСШ. В першій грі ми впевнено переграли команду Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 та здобули право зіграти в основному фіналі за перемогу та перехідний кубок.

У фінальній грі ми зустрілися з командою ЗОШ I-III ст. №3. Незважаючи на те, що гра проходила на майданчику суперника, ми впевнено перемогли у першій половині гри. У другій ми на деякий час віддали ініціативу супернику і дозволили наблизитись до себе на незначну очкову відстань. Підсумкові суддівські протоколи засвідчили переконливу перемогу нашої команди з рахунком 30 : 18.

Отож, вітаємо нашу команду та вчителя Рожика Р.О. з перемогою та нагородженням перехідним кубком і бажаємо успішних виступів у змаганнях II етапу Чемпіонату України з баскетболу 3*3, які вже в цю суботу пройдуть у сусідньому Ірпені.
0 0

www.inter-logos.org 
СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.