Герої не вмирають!..

12 березня мешканці Бучі прийшли до міського Будинку культури , щоб вшанувати пам`ять загиблого у зоні АТО Василя Антоненка. Боєць 25 батальйону «Київська Русь» загинув майже місяць тому у Дебальцево. Зала було щільно заповнена людьми. Панувала тиша, і лише іноді було чутно плач присутніх жінок та сумні зітхання чоловіків, на очах яких, сказати по правді, теж виступили сльози. Вів церемонію жалоби Анатолій Кушнірчук, який розпочав свій виступ такими словами: «Ми прийшли, щоб взяти на себе частину великого горя. У період цієї війни, кожен із нас платить певну ціну. Хтось жертвує кошти, хтось сили і здоров`я. Василь Антоненко заплатив найдорожче – він поклав своє життя». Наступним говорив секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк. Особливу шану він віддав батькам загиблого «за те, що виховали справжнього захисника, героя». Завершив свій виступ Василь Павлович словами «Слава Україні!», і присутні відгукнулися: «Героям Слава!».

Один з фронтових побратимів героя сказав: «Від імені усіх наших хлопців хочу вибачитися перед вами. Вибачитись за те, що не вберегли друга».
Запрошувалися до мікрофона і родичі, друзі, однокласники загиблого, які висловлювали слова радості від того, що були знайомі з Василем Антоненком, і слова великого жалю – від того, що його більше немає. Лунали спогади, скріплені болем: Василь Антоненко був справді хорошою людиною. Підтвердженням цьому стала та велика кількість мешканців міста, що прийшли вшанувати пам`ять героя…

Анна МІНЕНКО
фото Володимира ЕННАНОВА
опубліковано в газеті "Бучанські новини" №10 від 13 березня 2015 року
1 0

АТО
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.