» » » » Дитячий футбол… і «Пролісок» у подарунок

Дитячий футбол… і «Пролісок» у подарунок

Мабуть, невипадково напередодні Міжнародного жіночого дня «засяяла зірка» на грудях справжньої жінки, жінки-тренера з дитячого футболу Полякової Ніни Володимирівни. «Зірка» гордості за свою команду, адже для тренера немає кращої нагороди, ніж успіхи його вихованців, ніж бачити, як проростають зерна майстерності, закладені в учнів під час виснажливої роботи на тренуваннях.

Не забарилися з черговою перемогою і тепер юні спортсмени Ніни Володимирівни Полякової, виборовши перемогу на Відкритому чемпіонаті Ірпінської ДЮСШ з футзалу «Пролісок» серед юнаків 2005-2006 р.н. В турнурі приймали участь такі відомі в нашому регіоні команди як ФК «Біличанка» смт. Коцюбинське, ДЮСШ м. Київ, ФК «Ірпінська біблійна церква», ДЮСШ м. Ірпінь, ДЮСШ смт. Гостомель. 28 лютого 2015 року в спортивній залі Ірпінської ЗОШ № 3 було «гаряче». Ігри були цікавими та захоплюючими. Команди-учасниці жеребкуванням були поділені на дві підгрупи.

Перша гра наших спортсменів увінчалася успіхом з рахунком 4:2, коли вони зустрілися з господарями зали, вихованцями Ірпінської ДЮСШ. У команди Ірпінської біблійної церкви наші футболісти виграли з приголомшливим рахунком 9:2. І це не дивно: згуртованість бучанців навколо улюбленої гри нещодавно запримітили і у Львові, і у Конча Заспі, і у Славутичі, і це їм добре допомагає на тренуваннях та змаганнях. У фінальній частині цього чемпіонату команда Бучанської ДЮСШ зустрілася з ДЮСШ міста Києва і впевнено виборола перемогу з переважаючим рахунком 6:2.
Радості юних футболістів не було меж: емоції, обійми, поцілунки гравців, батьків та вболівальників ще більше здружили колектив. І бережіться суперники наступних матчів..!

Церемонія нагородження теж пройшла на емоційному підйомі. Приємно було бачити ці радісні, захоплені обличчя наших вихованців: Пташенка Степана, Дедічева Дмитра, Суворова Іллі, Сидорова Андрія, Олігова Марка, Коваленка Тараса, Козловського Яна, Зимаркова Єгора, Дяченка Євгенія, Косенка Тимофія, Мусієнка Івана, Сніжка Іллі, Нестеренка Руслана, Розлуцького Станіслава, Томасевича Назара та їх тренера, коли вони отримували кубок чемпіонату, грамоти та невеличкі пам’ятні подаруночки від спонсорів змагань. До речі, кращим гравцем цього турніру було визнано нашого воротаря Зимаркова Єгора, який дуже старанно захищав свою територію від нападів противника.

Ось у такий спосіб, оригінальним «Проліском», привітали юні футболісти свою шановну Ніну Володимирівну.

Адміністрація Бучанської ДЮСШ приєднується до привітань з побажаннями мирного неба, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, творчого натхнення та нових здобутків у Вашій нелегкій, але вдячній праці.
0 0

Лариса ПУГАЧ 
газета: "Бучанські новини" №9 від 6 березня 2015 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.