» » » Вшанування пам’яті Небесної Сотні

Вшанування пам’яті Небесної Сотні

20-го лютого, в першу річницю загибелі відважних захисників нашої національної Гідності, громадськість Бучі зібралася на новозбудованій Площі Героїв Майдану, щоб віддати шану полеглим борцям.«Немає більшої любові за ту,
коли хто душу свою кладе за друзів своїх...»

(Євангелія від св. Івана 15:13)

До присутніх звернулися зі словом секретар міської ради Василь Олексюк та заступник міського голови Лариса Матюшенко. Вони підкреслили нескореність народного духу, який повстав проти неповаги до європейського вибору українців, побиття студентів в центрі Києва, антидержавних дій тодішньої влади та прийняття злочинних законів. Та ми все ж маємо потенціал для поступу, і ми це довели на Майдані ціною пролитої крові. Полеглі герої довели всьому світу, що Україні – бути! Вони показали нам і всій Європі приклад того, як треба діяти, захищаючи демократію. На жаль, в Україні продовжує литися кров. На сході держави сьогоднішні герої боронять суверенітет України проти російських найманців.

Слава Україні! Героям слава!

Від імені бучанської міської влади, всієї територіальної громади секретар міськради подякував всім бучанцям за їхній щоденний внесок в нашу боротьбу в зоні Антитерористичної операції. Бійці на фронті постійно відчувають цю доброту, піклування і турботу про їхні потреби. Звертаючись до присутніх на площі учнів шкіл, Василь Павлович передав їм привіт і подяку від воїнів, особливо за дитячі малюнки.

Звернулася до учнів і Лариса Анатолівна, яка закликала юнаків і дівчат не тільки вчити предмети, але й виробляти правильне ставлення до життя, до оточення, дійсно бути борцями за правду, щоб Україна була кращою.
Сьогодні для молоді настав час вибору. Хтось стояв на барикадах Майдану, інші допомагали чим могли. Ще інші не могли сидіти вдома і пішли добровольцями на фронт. Багато хто долучився до справи волонтерства – збирають допомогу, відвозять бійцям, відвідують поранених у шпиталях. Для кожного з нас головне – це не бути байдужими, не стояти осторонь, а долучатися до загальної справи всіх українців.
– Ми не можемо дозволити, щоб те, за що боролися і вмирали герої Майдану, було втрачене чи змарноване. Маємо досягнути кінцевого результату. Тому кожен з нас у своєму серці нехай плекає прагнення довести все, почате Небесною Сотнею, до переможного завершення. І тоді наша Україна буде прекрасною, квітучою країною зі світлим майбутнім для всіх нас, – закликала заступник міського голови.

Отець Андрій, настоятель храму Всіх Святих Землі Української, звершив панахиду. У своїй проповіді він наголосив, що герої Небесної Сотні не забирали чужі душі. Вони не шукали чужого. Вони були готові віддати своє життя заради того, щоб наше з вами життя змінилося. Також священик закликав шанувати заповіді Божі і зробити їх законами життя нашої держави. І це залежить також від нас, коли ми матимемо готовність покласти своє життя заради Батьківщини. Покласти життя можна за одну мить, пішовши на смерть. А можна покласти ціле життя, десятки років, живучи по заповідям Божим, намагаючись служити, а не панувати. Служити своєму народу, своїм ближнім.

Відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні.
2 0

Микола ДЕМ’ЯНОВ 
газета: "Бучанські новини" №8 від 27 лютого 2015 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.