» » » » Бучанські шахисти — серед сильніших Київщини

Бучанські шахисти — серед сильніших Київщини

20-22 лютого 2015 року у приміщенні шахово-шашкового клубу ДЮСШ «Юність» м. Біла Церква відбулися змагання Чемпіонату Київської області з шахів серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н., 2007 р.н та молодших.

Загалом, майже 60 юних шахістів з Білої Церкви, Бучі, Борисполя та Обухова виборювали звання чемпіона та право на участь у фіналі Чемпіонату України в своїх вікових категоріях. Всі переможці та призери змагань були нагородженні дипломами та медалями. Бучу представляли одинадцять юних шахістів: Штерн Даніїл, Чернявський Юрій, ПривроцькийДанило, Півень Микола, Півень Владислав (наймолодший учасник змагань, 5 років), Чопик Василь, Прус Олександр, Волинська Анастасія, Степанова Поліна, Кожанова Поліна і Кожома Дарія.

Команду супроводжували тренер-викладач Григор’єва Ш.Р. та батьки спортсменів. Приємно відзначити, що бучанські діти створили гідну конкуренцію шахістам з інших міст Київської області. Дві дівчинки стали призерами чемпіонату: Волинська Анастасія – 3 місце до 10 років і Кожанова Поліна – 3 місце до

8 років. Обидві дівчинки навчаються у СЗОШ №5. Штерн Даніїл і Півень Микола до останнього туру боролися за призові місця. З кожним рокомрівень підготовки учасників змагань зростає і конкурувати стає все важче, але наші спортсмени налаштовані позитивно, обіцяли тренуватися і наступного року з новими силами поїхати здобувати перемогу.

Подяка начальнику відділу освіти Цимбалу Олегу Івановичу і директору ДЮСШ Гайдаю Олегу Олександровичу за організацію поїздки на чемпіонат.
1 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.