» » » » Юні бучанські футболісти - переможці у міжнародному футбольному турнірі

Юні бучанські футболісти - переможці у міжнародному футбольному турнірі

Чотири дні у Львові
Місто Львів відоме на весь світ своїми історичними та культурними пам'ятками, а дітей футбольної команди (2005-2007 років народження) Бучанської ДЮСШ це славнозвісне місто приємно вразило ще й добрими традиціями дитячого футболу. З 25 по 28 грудня 2014 року юна команда відвідала Львівщину для участі у IV Міжнародному футбольному турнірі «Новорічний кубок».

Слід зазначити, що приємної чотириденної Львівської історії могло б і не бути, якби… Якби не невгамовний запал тренера Полякової Ніни Володимирівни, не відчайдушне бажання її талановитих вихованців, не натхненна, творча підтримка ініціативних батьків і, звичайно, чи не найважливіша на сьогоднішній день, матеріальна допомога небайдужих до розвитку дитячого спорту меценатів.

Підготовка до турніру почалася завбачливо: діти тренувалися, проводилися тренувальні і відбіркові матчі; ініціативна група батьків займалась підбором форми та зручного взуття для дітлахів, завчасним придбанням білетів та узгодженням питань з організаторами змагань. Минали дні, тижні, - коштів не вистачало, але з великою вірою і надією велися різнобічні переговори і пошук спонсорів…

В решті-решт, нам пощастило: всі «якби» співпали, і юна команда дітлахів-футболістів з новенькими, щойно придбаними формами, взуттям, подолавши всі перипетії з бронюванням і придбанням білетів на потяг, увечері 24 грудня вирушила: спочатку шкільним автобусом, завбачливо виділеним бучанським відділом освіти до залізничного вокзалу, а далі і до славного міста Лева здобувати футбольної слави.

Похмура прохолода першого львівського ранку швидко розвіялась доброзичливістю львів’ян. Комфортабельний автобус, зручний готель, смачний сніданок позаду і ось уже наші спортсмени адаптуються до великого залу і змагань такого рівня у товариській зустрічі зі своїми львівськими однолітками. Приємно відзначити, що бучанські 9-річні футболісти вже в другому таймі подолали переживання і напругу і виграли з рахунком 3:1. День завершили приємною прогулянкою старим містом і відвідинами львівської ялинки.

Другий день пройшов у запеклій боротьбі з двома найсильнішими командами турніру: ХТЗ Харків (національною школою футболу) та СДЮШОР (школою олімпійського резерву). В обох матчах бучанські хлопчаки стійко тримались до останніх хвилин, але поразки не вдалось запобігти.


Обидва рахунки 0:1 не зламали волю юних спортсменів і зустрівши третій день в бойовому настрої, вони завершили матч з командою Білоцерківського футбольного клубу «Арсенал» внічию 1:1. Незначні помилки не дали можливості виграти у двобої з командою «Гірник» Комсомольськ, полтавщина і матч скінчився з мінімальною перевагою супротивника 1:2.


Але за ці дні хлопці пристосувались до великих залів, відчули смак справжньої боротьби і налаштувались на нові перемоги.
Четвертий день, фінальні змагання. В матчах з командами «Фаворит» Бориспіль та «Переможець-2», м. Київ і вболівальники і самі гравці отримали насолоду. Рахунки 7:0 та 9:0 говорять самі за себе.


Крім того, виявилось, що одна з наших попередніх команд – суперників дискваліфікована у зв’язку з віковими махінаціями і бучанці, натомість, мають право поборотись за третє місце турніру. Юні бучанці скористалися шансом і чудово провівши матч з харківською командою «Майстер клас», виграли з рахунком 5:0!
ІІІ місце на IV Міжнародному футбольному турнірі «Новорічний кубок» разом з Кубком, дипломами учасників та фотографіями відтепер заслужено належать юній футбольній команді Бучанської ДЮСШ!


Юні футболісти Пташенко Степан, Дедічев Дмитро, Суворов Ілля, Сидоров Андрій, Олігов Марк, Коваленко Тарас, Козловський Ян, Дяченко Євгеній, Зимарков Єгор, Косенко Тимофій, Мусієнко Іван, Сніжко Ілля, Нестеренко Руслан, Розлуцький Станіслав, Томасевич Назар відзначились на турнірі тим, що пропустили в свої ворота найменшу кількість голів: п’ять в семи матчах.

Зрозуміло, як би ми не тренувались, як би ми не мріяли і не бажали, а без підтримки тих, хто вірить в цих дітей, бачить в них майбутнє нашого спортивного міста, а відтак і всієї країни, без тих, хто без вагань надав нам матеріальну підтримку, не відбулася б така приємна передноворічна спортивна епопея для дітлахів. Від свого імені, від імені юних спортсменів, їх тренера та батьків хочеться подякувати міському голові Анатолію Петровичу, депутатам Бучанської міської Ради та шановним моїм випускникам підприємцям-бучанцям Сураю Євгенію та Сураю Юрію за турботу і матеріальну підтримку вдалого спортивного дебюту футболістів Бучанської ДЮСШ.

Користуючись нагодою, вітаю всіх земляків з Новим роком та Різдвом Христовим! Добра вам, злагоди і перемог!
3 -2

Олег Гайдай, директор Бучанської ДЮСШ, 
Бучанська ДЮСШ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.