У гостях редакції газети "БН"

Олександр Висотюк, 15 років, дев’ятикласник школи №3. Займається з учителями за індивідуальною програмою. Любить свій планшет і комп’ютер. Надзвичайно сором’язливий і дуже цілеспрямований, сильний юнак. Хвора нога не перешкоджає йому професійно займатися плаванням. Про свої численні нагороди і грамоти, в тому числі міжнародні, що здобуті на змаганнях в Львові (2013) та двічі в Донецьку (2014), каже твердо: «Заробив». І це дійсно так, адже він по багато годин тренується в басейнах Бучі (25 м) та Броварів (50 м).

Юнацькі олімпіади організовує Віктор Смирнов, інвалід по зору, шестиразовий чемпіон та багаторазовий призер Паралімпійських ігор із плавання, Герой України. На прикладі цього атлета підлітки з обмеженими можливостями (ДЦП, сліпі, глухонімі та з захворюваннями кінцівок) вчаться мужності, самовідданості, волі до перемоги. На спеціальних олімпіадах з плавання змагалися діти до шістнадцяти років з різних міст України та з Польщі.
На стрічці, отриманій Олександром у Львові, девіз: «Наснага, мужність, майстерність, радість». Юнак один представляв юних паралімпійців з нашого міста Буча. Батько, Андрій, всіляко підтримує сина і дуже на нього надіється, а мама – горда за сина.


опубліковано в газеті "Бучанські новини" №49 від 5 грудня 2014 року
3 -2

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.