З турботою про інвалідів

Щороку Бучанська міська поліклініка проводить медичні огляди пільгових категорій населення в тому числі інвалідів, та забезпечує зазначену категорію хворих медикаментами по пільгових (безкоштовних) рецептах в межах фінансування з бюджету міста Буча. Крім того також за рахунок коштів місцевого бюджету на пільговій основі проводиться і зубопротезування цих категорій.
2014 рік не став винятком по видатках на вирішення соціальних питань.

На сьогоднішній день на зубопротезування використано 64 тис.грн., запротезовано 65 чоловік(в порівнянні за 2013 рік було запротезовано 57 чоловік на суму 56 тис.грн.).

Пільгові категорії населення за 2014 рік отримали ліків по безкоштовних рецептах на суму близько 120тис.грн. Зокрема на забезпечення дітей інвалідів використано 16тис.гр., інвалідів, учасників ВВВ,учасників бойових дій та членів сімей загиблих-40тис.грн., хворих на цукровий діабет-19тис.грн., та інвалідів ЧАЕС - 6,5тис.грн., інвалідів 1-2 групи при амбулаторному лікуванні яких, лікарські засоби за рецептами лікарів виписуються з оплатою 50% їх вартості-3тис.грн. і інші.

Незважаючи на складне економічне та фінансове становище міська влада спромоглась не зменшити, а збільшити об’єми бюджетного фінансування пільгових та соціально незахищених груп населення, допомогти мешканцям міста пережити скруту, приділивши особливу увагу тим, хто її потребує.

Одним з головних приорітетів було: надання допомоги якомога більшій кількості хворих з пільгових категорій, зокрема інвалідам.
Медпрацівники поліклініки намагались добросовісно виконати покладені на них завдання, виявити тих пацієнтів, яким така допомога вкрай необхідна та по можливості допомогти вирішити питання медикаментозного забезпечення за призначенням лікаря. Ця робота буде продовжена, і спільними зусиллями міської влади та професіоналів-медиків ми зможемо допомогти незахищеним верствам населення, а особливо людям з обмеженими можливостями.
3 -2

Н.ГНАТЮК, заступник головного лікаря Бучанської міської поліклініки 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.