» » » Захід для дітей-інвалідів «Повір у себе»

Захід для дітей-інвалідів «Повір у себе»

Дитяче свято для дітей-інвалідів відбулося в Бучанському центральному Будинку культури.

Проводив його Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконкому Бучанської міської ради (директор Олена РЕНЧКА). На обліку Центру знаходяться 155 дітей-інвалідів від 2 до 17 років. На сьогоднішньому святі присутні 80 дітей. Ще з порогу Будинку культури кожну особливу дитину та батьків привітно зустрічали працівники Центру, які, здається, знають кожного по імені, та припрошували всіх пройти до зали.

Для кожної без винятку дитини були приготовлені та вручалися подарунки «Сумка Доброго Самарянина» від бучанського волонтерського руху «Місія Добра». Для тих дітей, які з різних причин не відвідали свято, подарунки будуть доставлені в індивідуальному порядку. Радісний настрій створили артисти шоу «Весела лабораторія», які не просто розважали дітей, але й приготували для них особливі подарунки-сюрпризи.

В фойє працювала виставка декоративно-художніх робіт. Експонати виставки зроблені руками самих дітей з їхньої ініціативи спеціально для цього традиційного свята, яке проходить щорічно, і на якому неодмінно весело. Потім виставка переїде до Бучанської бібліотеки для дітей, де її зможуть оглянути всі бажаючі.3 -2

Микола ДЕМ’ЯНОВ, фото Володимира Еннанова 
газета: “Бучанські новини” №49 від 6 грудня 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.