Юні перлини молодого міста

З 13 по 15 листопада у місті Львів відбувся II Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтв», в якому взяв участь Бучанський зразковий хореографічний колектив «Фантазія» під керівництвом викладача Бучанської школи мистецтв ім. Левка Ревуцького Ганни Муляр.

Позаду дні та місяці виснажливих тренувань, важкої праці, хвилювань, сліз. Та всі очікування недаремні – адже наш колектив здобув високі нагороди у двох номінаціях та посів почесні другі місця.

Змагання були організовані та проведені на високому професійному рівні. В жанрі хореографії було представлено 19 творчих колективів з різних куточків України. Рівень учасників був дуже високий. Серед них відомі колективи: народний художній колектив «Радість» (м. Бориспіль), зразковий хореографічний колектив «Сквиряночка» (м. Сквира), державна дитяча хореографічна студія «Барвіночок» (м. Київ), народний художній колектив дівочий танцювальний ансамбль «Слов’яночка» (м. Київ) та інші.

Наші учасники зразкового хореографічного ансамблю «Фантазія» (всього 38 дітей) виступили в трьох вікових категоріях: молодшій (8-11 років), старшій (12-24 роки) та різновіковій. Глядачі мали змогу насолоджуватися танцями молодшої категорії «Кантрі» та «Весела полька», старші учні виконали «Буковина» та «Поліські промовки», а спільним яскравим дійством стали танці «Масляна» та «Привітальний».


Враження від поїздки до Львова та фестивалю «Перлини мистецтв» залишилися яскравими та незабутніми. 13 листопада Бучанці прибули до стародавнього міста. Львів зустрів їх дощем, тривалими репетиціями та очікуваннями. 14 листопада настав хвилюючий день змагань. Номери змінювалися один за одним. І ось вир емоцій, завзяття, веселощів подарували наймолодші учасники «Фантазії» жартівливим танком «Кантрі». Його змінила яскрава «Весела полька», яка була виконана бездоганно.


Запальними танцями «Буковина» та «Поліські промовки» учні старшої вікової категорії продемонстрували свій високий рівень хореографічної підготовки та акторських здібностей. Справжнє театральне видовище підготувала Ганна Петрівна, а бездоганно відтворили обряд «Масляної» всі учасники «Фантазії». Звісно, візитівкою колективу є танець «Привітальний», який здобув хвилю овацій та право бути виконаним на заключному гала-концерті.

Позаду виступи, попереду години очікувань результатів. «Фантазія» проводить їх корисно, мандруючи вузькими вуличками старого Львова. Захоплююча екскурсія, нові місця, пам’ятки архітектури – всі вони справили на дітей незабутнє враження. Незважаючи на втому, діти щасливі, бо вони – єдиний цілий колектив, в якому панує атмосфера доброзичливості, дружби, підтримки та взаємовиручки. Поруч з ними завжди справжній педагог та наставник Ганна Петрівна.

І ось нарешті настала мить нагородження. На сцену запрошують колективи. Приємно зазначити, що з 19 колективів (96 номерів) журі відзначило лише 7 ансамблів. І серед них справжньою зіркою спалахнула «Фантазія». Почесне друге місце, що здобули учні молодшої та старшої категорій – це великий здобуток та справжня оцінка таланту учасників зразкового хореографічного колективу «Фантазія» та особисто його керівника Ганни Муляр.

То ж по праву бучанці довели, що зовсім юний колектив молодого перспективного міста славиться своїми талантами, творчою молоддю та високопрофесійними педагогами.

Вітаємо з високим здобутком колектив «Фантазія» та Ганну Петрівну. Бажаємо впевнено крокувати до нових звершень, творчих злетів, незабутніх вражень.

Світлана АВДІЮК та група батьків
0 0

газета: “Бучанські новини” №48 від 28 листопада 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.