» » » Ірпінь: У планах - вулиці з одностороннім рухом

Ірпінь: У планах - вулиці з одностороннім рухом

Начальник ВДАІ по обслуговуванню м. Ірпінь та м. Буча Олександр Куделя поділився з нашими читачами Ірпінського вісника запланованими заходами та останніми новинами.

— Хочу повідомити, що з 10 листопада на території Київської області розпочинається Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Він включатиме різні профілактичні заходи, а також проводитиметься благодійна акція «Здай кров — врятуй життя», до якої підключаться і наші працівники ДАІ. А в суботу запросимо священика, щоб відправив молебень за загиблими під час скоєння дорожньо-транспортних пригод. Протягом тижня безпеки Державтоінспекція ініціює проведення таких профі-лактичних заходів як «Пішохід», «П'яний за кермом — злочинець», «Безпечна швидкість» тощо.
Повідомляю усіх учасників дорожнього руху, що з 10 по 30 листопада проводиться операція «Спецсигнал». Під час неї особли-ва увага звертатиметься на автомобілі дорогих марок, на яких незаконно встановлено спеціальні світлові та звукові пристрої. За результатами складатимуться адміністративні протоколи та матеріали направлятимуться до суду. За відсутності необхідних дозволів дані пристрої зніматимуться.

Попереджаю водіїв та власників транспортних засобів: бережіть своїх «залізних коней», встановлюйте на них відповідні проти-угінні системи. На жаль, статистика говорить про те, що 1-2 рази на тиждень на території Приірпіння відбуваються незаконні заволодіння транспортом. В основному крадуть недорогі марки — ВАЗ, ЗАЗ. Їх досить легко відчинити, вони часто не обладнані сигналізацією. Трапляється, що знаходимо ці авто покинутими у лісі.

Ще один важливий аспект — заміна гуми на колесах з літньої на зимову. Наші працівники ДАІ постійно виявляють грубі порушення правил дорожнього руху. Особливо це стосується керування транспортом у стані алкогольного сп'яніння. За останній тиждень нараховується 7 таких фактів. Водії, незважаючи на те, що санкція даної статті передбачає позбавлення водійського посвідчення та великий штраф (мінімальний — 3,5 тис. грн.), нехтують цим, вживають спиртне, сідають за кермо та часто здійснюють ДТП.

Звертаюся і до батьків, діти яких відвідують навчальні заклади. Оскільки світловий день став коротший, просимо, щоб на одязі, шкільних рюкзаках були світловідбиваючі стрічки. Це допоможе водіям краще бачити пішоходів при обмеженій видимості. Важливо, щоб батьки постійно нагадували дітям, як правильно переходити дорогу.

На сьогодні розробляємо з новообраним міським головою Володимиром Карплюком деякі зміни в дорожньому русі Іранського регіону. Зокрема хотілося б зробити односторонній рух по вул. Грибоєдова та Дем'яна Попова, щоб розвантажити їх від потоку транспорту, внести зручність у паркування згідно з правилами дорожнього руху, зменшити кількість ДТП. Також вийшли з пропозицією до міського голови установити світлофор на перехресті вул. Садова та ІІІ Інтернаціоналу. Інтенсивність руху дуже велика, особливо уранці та увечері, що створює складнощі для пересування.
3 -2

Ігор ШВЕЦЬ 
газета: "Ірпінський вісник" №46 від 14 листопада 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.