» » » В Ірпінській школі №2 урочисто відкрили спортзал, який більше десяти років стояв недобудованим

В Ірпінській школі №2 урочисто відкрили спортзал, який більше десяти років стояв недобудованим

Ця подія дійсно стала знаковою. І не лише для Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2, а й загалом місцевих освітян. Нарешті стіни довгобуду ожили веселим дитячим сміхом, вигуками, до яких спонукає спортивний азарт. Школярі та педагоги отримали у подарунок чудовий спортивний зал. У цьому заслуга не лише місцевої влади декількох каденцій, а й меценатів та будівельників.

Нарешті, 31 жовтня, під час святкової лінійки ця радісна мить настала. В урочистостях узяли участь перший заступник міського голови Микола Головкевич, начальник Київської обласної філії комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ільченко, начальник управління освіти і науки Ярослав Маляренко, начальник відділу фізкультури і спорту Віолета Кременчук та інші шановані гості, серед них — представники будівельних організацій та місцевої адміністрації, які сприяли спорудженню. Освятив новобудову протоієрей Свято-Миколаївської церкви о. Василій.


Відсутність спортзалу не заважала школярам мати вагомі спортивні перемоги, численні здобутки. Адже у школі є діти, які серйозно займаються спортом. На святі Першого дзвоника пройшла почесна колона дітей зі спортивними нагородами, що викликало великий захват серед однокласників, батьків, гостей. Тому з появою оновленого залу сподіватимемося на ще більш вагомі перемоги у спорті та досягнення у навчанні.

Повну версію статті читайте в газеті «Ірпінський вісник» №45 від 7 листопада 2014 року
0 0

Ігор ШВЕЦЬ 
газета: «Ірпінський вісник» №45 від 7 листопада 2014 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (49)
  • Місцевий
  • 18 листопада 2014 14:39
А є фото спортивного залу?

0