» » » Позиція учасників АТО: Не хочете проводити сесію — ідіть на війну!

Позиція учасників АТО: Не хочете проводити сесію — ідіть на війну!

Сесію міської ради, яка мала відбутися 16 жовтня, всі чекали з нетерпінням. Оскільки її засідання постійно переносилося, тому накопичилася «гора» питань, які треба вирішувати НЕГАЙНО. Згідно з порядком денним депутати мали розглянути 57 питань. Але місцевий парламент знову не зібрався. Отож політична криза в Ірпені продовжується.

Повідомимо наших читачів, що на ірпінську сесію приїхали представники батальйонів «Айдар», «Миротворець», «Київська Русь», 72-ї бригади, 54-го розвідувального батальйону УНСО та Добровольчого українського корпусу, щоб проінспектувати, як народні обранці виконують свій громадянський обов’язок перед громадою. І були дуже розчаровані.

Коментар «Ірпінському віснику» дав лідер «Правого сектора» у Київській області Ігор Мазур (Тополя):

— Чимало ірпінців уже тривалий час знаходяться у зоні бойових дій. Тому постійно кажуть, що немає ким провести ротацію. А серед депутатів Ірпінської міської ради є офіцери запасу, молоді, здорові хлопці, які добре вміють боротися за земельні питання, а захищати свою землю не хочуть. Хоча б їздили туди як волонтери, щоб забезпечувати бійців у зоні АТО теплим одягом, продуктами. Якщо ж вони вирішать їхати воювати хоча б на декілька тижнів, ми зможемо розмістити їх у добровольчих батальйонах. Депутати замінять хлопців, які зараз на бойовому посту, щоб вони приїхали до сім’ї, дітей, на відпочинок.
А тим часом на Сході народні обранці посидять у бліндажах, зариються в землю, відчують справжній її запах. Не тільки на папері, коли рішення про землю приймають. Це буде для них корисно.

Конституційний, моральний обов’язок кожного чоловіка — захищати Вітчизну. Так, як її боронили наші герої — Олександр Гуменюк, Микола Личак, Олександр Давидчук та інші. Війна, і це дуже прикро, вже забрала життя 11 мешканців Приірпіння. Похоронки приходять і в ближні села. І як підсумок: не хочете приходити на сесію — беріть у руки автомати!

Командир розвідувального взводу батальйону «Айдар» Олександр Ніколаєць:
— Наші депутати мобілізаційного віку. Не хворі, можуть виконувати військовий обов’язок. Сподіваюся, що вони не будуть братися за серце, як це свого часу робив Петро Мельник.
Брати участь у сесії — це обов’язок кожного депутата! Не про власні інтереси думайте — про місто!
0 0

Микола МОСТОВИЙ 
газета: "Ірпінський вісник" №42 від 17 жовтня 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.