Шкіряний м'яч - 2014

У п’ятницю, 10 жовтня, на спортивному майданчику Бучанської ЗОШ I-IIIст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов фінішував міський етап Всеукраїнських футбольних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Головна мета змагань - підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в нашому місті, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей та підлітків та залучення їх до регулярних занять футболом.

Відповідно до регламенту змагань, в цьому навчальному році їх учасниками стали учні чотирьох вікових груп – (2004р.н., 2003р.н., 2002р.н., та 2001 р.н.,) загальноосвітніх навчальних закладів міста, які вже традиційно розділені організаторами турніру на дві зони (по три команди в кожній). Саме в зональних змаганнях, які тривали протягом тижня, учні виборювали право зіграти у фінальних іграх. Також слід зазначити, що згідно з даним регламентом, змагання у віковій групі 2004 р.н. проводяться під назвою «Кубок націй Данон», у всіх наступних трьох вікових групах – «Кубок Кока-кола».


Цьогоріч погода була більш-менш сприятливою, тому всі ігри відбулися на спортивних майданчиках, що дало змогу учням продемонструвати всі свої найкращі індивідуальні якості, командний дух та командну гру, волю до перемоги. Але у фінали пробилися найсильніші та наймайстерніші. У віковій групі 2004р.н. зійшлися команди Бучанської СЗОШ I-IIIст. №5 та Бучанської ЗОШ I-IIIст .№3, у трьох інших вікових групах – команди Бучанських ЗОШ I-IIIст. .№3 та №4.

Найбільш успішними у фінальних іграх стали головні фаворити змагань – команди Бучанської ЗОШ I-IIIст. №4 (учитель фізичної культури та тренер Полякова Н.В.), які впевнено здобули перемоги у своїх іграх та здобули три перемоги. Ще одним переможцем змагань стала команда Бучанської СЗОШ I-IIIст. №5 (учитель фізичної культури Рожик Р.О.). Команди Бучанської ЗОШ I-IIIст .№3 також показали хороший та стабільний результат, здобувши чотири других місця.

Треті місця у групах за додатковими показниками здобули:

-2004р.н. – Бучанська ЗОШ I-IIIcт. №2. Кращим гравцем у віковій групі став учень ЗОШ I-IIIст. №3 Пилипенко Іван.;

-2003р.н. - Бучанська СЗОШ I-IIIст. №5. Кращим гравцем у віковій групі став учень ЗОШ I-IIIст. №4 Свірський Артур;

-2002р.н. – Бучанська Українська гімназія. Кращим гравцем у віковій групі став учень ЗОШ I-IIIст. №3 Говалешко Олексій.;

-2001р.н. – Бучанська Українська гімназія. Кращим гравцем у віковій групі став учень ЗОШ I-IIIст. №4 Алексеєв Денис..

Всі переможці та призери нагороджені грамотами та медалями завдяки фінансовій підтримці директора Бучанської ДЮСШ Гайдая О.О. та секретаря Бучанської міської ради Олексюка В.П..

А переможцям змагань весною належить виконати найваще завдання – достойно представити свої заклади та наше місто на обласному етапі.


Інформує Відділ освіти >>
3 -2

футбол
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.