Готуємося до виборів

Головний спеціаліст відділу Державного реєстру виборців Ольга Тимошенко, пояснює, як відбувається робота напередодні виборів до Верховної ради України.

Зараз спрощено порядок подачі тимчасово зміненої виборчої адреси для мешканців Донецької та Луганської областей, так само як і для жителів Криму. Необхідно тільки подати паспорт з відміткою про прописку у відповідній області та заповнити заяву, бланк якої ми їм тут пропонуємо.
Також в Інтернеті є «особистий кабінет виборця», де людина може подивитися себе в списку, заповнивши пошукову форму українською мовою (без помилок!). Протягом доби після надсилання запиту людині прийде відповідь. Перед виборами реєстр періодично, двічі на місяць, поновлюється відповідними суб’єктами подання даних. Електронна база дає можливість людині при зміні місця проживання звернутися до місцевого відділу Державного реєстру виборців з проханням змінити тимчасову виборчу адресу.

Насправді, інформації є багато і вона доступна на сайті Державного реєстру виборців та на сайті Центральної виборчої комісії. Також громадські об’єднання та партії на своїх сайтах роблять куточки виборців.
Ольга Вікторівна наголосила, що 12-13 жовтня відділ Державного реєстру виборців закінчує формування списків і почне розсилати запрошення на вибори. Мета запрошення – щоб людина мала час перевірити себе в списках виборців.

Громадянин може перевірити себе в списках, з’явившись у відділ Державного реєстру виборців, який розташований у приміщенні Бучанської міської ради на вулиці Енергетиків. Відділ працює з 8-ої до 17-ої години з понеділка по четвер. В п’ятницю відділ працює з 8-ої до 16-ої години, а в суботу та неділю – з 9-ої до 16-ої години. Перевірити себе в списках можна також в своїй дільничній виборчій комісії. Дільничні комісії почнуть формуватися після 10-го жовтня.
1,5 -0,5

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.