Світ не без добрих людей

Вже 10-й рік поспіль Національний Олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти і науки України проводить широкомасштабні всеукраїнські заходи, які дозволяють залучати до занять фізичною культурою та спортом дітей та молодь, пропагують здоровий спосіб життя, виховують почуття патріотизму. Всеукраїнський Олімпійський урок та Олімпійський тиждень, в яких беруть участь тисячі маленьких українців, традиційно проводяться кожного року. Ці заходи дають можливість дітям дізнатись більше про олімпійські види спорту, відчути себе справжнім атлетом та поспілкуватися з найуспішнішими спортсменами країни.

Так і наша Бучанська дитячо-юнацька спортивна школа приймала участь у проведенні заходів, що відбувались в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня. У Бучанській загальноосвітній школі № 2 були проведені змагання «Стрімкий м’яч» серед учнів 3-4-х класів. Проводили їх тренери ДЮСШ з волейболу Пугач Лариса Михайлівна та Чмут Ірина Михайлівна з метою залучення молодших школярів до занять цим чудовим видом спорту.

Організаторам заходу було б неймовірно тяжко провести все це на належному рівні, якби не підтримка небайдужих людей до проблем фізичного виховання та спорту. І такі люди знайшлися – депутат Бучанської міської ради Гайдай Олег Олександрович та активний мешканець міста Бучі, давній друг спортсменів Кожуховський Костянтин Юрійович.

Найактивніші учасники змагань були відзначені подяками та грамотами, а також волейбольними та футбольними м’ячами. Вручили їх дітям на святі шкільної родини, де прозвучало дуже багато теплих привітальних слів від адміністрацій школи та ДЮСШ. А вдячні викладачі висловилися за те, щоб така допомога була не винятковою, а стала традиційною і почесною для багатьох наших громадян. Адже на сьогоднішній день держава не забезпечує всіх потреб школи, а підростаюче покоління необхідно виховувати в патріотичному та здоров’язберігаючому дусі.
0 0

Бучанська ДЮСШ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.