» » » Анатолій Федорук: «Іду на ВИбори»

Анатолій Федорук: «Іду на ВИбори»

В Україні наближаються одні з найважливіших виборів за останні роки. Народ України на Майдані виголосив недовіру Верховній Раді V11 скликання й виступив з вимогою обрати новий парламент. До цієї думки дослухався Президент України і вказав теперішнім депутатам на двері. Зараз вони ще працюють у стінах парламенту, але залишилося їм недовго.

Після виборів у жовтні цього року ми сподіваємося побачити законодавчу владу кардинально іншою. Якою саме? Про це чітко сказали українці на Майдані: у Верховній Раді не повинно бути зрадників, корупціонерів, московської агентури, криміналітету й бездарних політиків.

Люди в столиці, на сході країни пережили надто багато втрат, тому не можна нехтувати парламентськими виборами – шукаймо достойних.
Днями стало відомо, що ЦВК зареєструвала кандидатом у народні депутати міського голову Бучі Анатолія Федорука. Він балотується за 95-м округом – це міста Ірпінь, Боярка, Вишневе, селища та села Києво-Святошинського району. Журналісти запитали у кандидата з якими намірами він йде до парламенту.

«Я завжди вимірював свою роботу результатом для громади. Для мене брати участь у політиці – це, насамперед, відстоювати інтереси тих, хто довірив мені свій голос. Я прийняв рішення йти до ВР за 95-м виборчим округом і обіцяю за жодних обставин не зрадити своїх виборців та постійно звітувати перед громадою», - прокоментував своє рішення Анатолій Федорук.

Додамо, що бучанський голова вперше балотується до Верховної Ради. На запитання, чи не остерігається він своїх конкурентів за виборчими перегонами, каже: « Я теж українець. Я так само разом з усіма переживаю той щоденний неспокій, у якому нам доводиться перебувати з минулої осені. Для мене важливо, щоб нова Верховна Рада не була дублікатом старої». Анатолій Петрович робить паузу і продовжує: « Ви, мабуть, помітили, що маніпулятивні технології часто одержують гору в нашій політиці. Ми, як по команді, купуємо розрекламовані пральні порошки, продукти чи меблі. І так само обираємо депутатів на своєму окрузі – читаємо назву партії, ловимося на політичний бренд і ставимо галочку навпроти чужої, незнайомої людини. Я вважаю, що депутат – це не ікона, а реальна особа. Тому і оцінювати її потрібно за справами, а не за написом на плакаті»

Як відомо, Анатолія Федорука кілька разів обирали міським головою Бучі. Вперше цю посаду він обійняв ще тоді,коли Буча мала статус селища. Зараз це повноцінне місто з парками, розвиненою інфраструктурою та сучасними житловими комплексами.За словами Анатолія Федорука, досвід роботи в Бучі він прагне перенести на всеукраїнські масштаби.

За матеріалами преси


До речі


«Концепція передвиборчої програми та діяльність мера Бучі Анатолія Федорука збігаються з програмою Президента України Петра Порошенка. Така аналогія чітко простежується в економічних розділах обох документів. Зокрема, йдеться про знищення корупційної складової в економіці та створення стимулюючої податкової системи. Досвід європейських країн показує, що завдяки таким крокам показники економіки зростають у близькій перспективі.
Як відомо, прем’єр-міністр Великобританії Уінстон Черчіль під час другої світової війни запровадив для виробників податкові канікули та оточив себе однодумцями. Це стимулювало ВВП за лічені місяці. В результаті, острівна країна вистояла під тиском Німеччини й мала економічні ресурси , щоб підтримати розорені європейські держави.
Якщо до парламенту цього року пройдуть однодумці Президента, то це, по-перше, об’єднає суспільство, а по-друге, зробить дії влади ефективними. Власне, заради цього і призначені дострокові вибори.
Додам, що Буча стала символом порядку та злагодженої роботи міської влади за час головування там Анатолія Федорука. Він має великий управлінський та господарчий досвід, який зараз критично потрібен Київщині та Україні.

Політолог Володимир ЦИБУЛЬКО
11 -6

газета: "Бучанські новини" №37 від 26 вересня 2014 року
Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Mirror

OFFline

  • Mirror (13)
  • Користувачі
  • 26 вересня 2014 21:21
Конечно же, автор применил чудесный пиар-прием, поставив Федорука в один ряд с Порошенко и Черчиллем (правда как-то одну букву "л" в фамилии британского деятеля потерял, ну да, ничего, не для того все эти многабукафф писаны:))) Жаль только, что сравнение не вызывает доверия, как, впрочем, и утверждения мэра о благородстве своих целей. Ведь строительство коммерческого жилья, с полным игнором вопиющей нужды в школах и садиках - не благо, а решение собственных интересов с плевком на потребности столь горячо любимых избирателей. Устройство парка с "карманным" ресторанчиком в противовес выделению через дорогу "уважаемому человеку" гиперучастка (18 гектаров, если не ошибаюсь?) с выдающимся забором - пощечина тысячам бучанцев, десятилетиями стоящим в очереди на землю. Невозможно вычеркнуть из биографии мэра его принадлежность к "Партии регионов", тем более, что это было уже "второе пришествие в ПР". Да, все помнят послемайдановские рассказы о том, что для того, чтобы творить добро, наш мэр, практически, был изнасилован членством в этой партии. Но многие помнят и то, как именно, под патронатом ПР и Федорука, проходили выборы в Буче в 2010 году. Чему и кому верить - решать каждому из нас, самостоятельно. И если кто-то будет, делая свой выбор, голосовать за Федорука и прочих экс-регионалов, то, без сомнения, имеет на это полное право. Ведь именно за это ПРАВО отдано столько жизней наших лучших соотечественников. А вот за такой ли ВЫБОР? Решайте сами.

12