» » » Ірпінь: Перший велопробіг в історії міста

Ірпінь: Перший велопробіг в історії міста

День Державного Прапора наше місто запам’ятає надовго. Його відсвяткували оригінальною акцією — уперше в Ірпені відбувся патріотичний велопробіг, організований ГО «Мій Ірпінь». Уже о 9.30 біля міської ради велосипедисти почали прикрашати своїх «залізних коней» символікою: прапорами, стрічками, а один юнак навіть декорував свій байк повітряними кульками з жовтих і синіх гумових рукавичок.

Від мерії колона велосипедистів проїхала вулицями Ірпеня. Дистанція від міськради до парку «Перемога» спортсменам здалася занадто короткою, тому маршрут продовжили вул. III Інтернаціоналу і К. Маркса. Жовто-синя колона викликала багато позитивних емоцій серед місцевих жителів: водії автомобілів весело сигналили, пішоходи посміхалися і радісно махали руками.
«Які молодці, — схвально покивала головою пенсіонерка Галина Григоренко. — Думаю, наша молодь змінюється в кращий бік. Юнаки не пішли пити пиво, а в парку навели порядок, лавочки пофарбували, тепер посидіти приємно. І спортом займаються — ось яке гарне свято собі влаштували!».

Десь об 11.00 колона фінішувала у парку «Перемога». Тут велосипедисти написали на українських прапорах побажання солдатам, які беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі.
Організатор велопробігу, голова громадської організації «Мій Ірпінь» Ігор Борзило, 28 серпня вирушає у зону бойових дій, щоб передати гуманітарну допомогу і прапори з побажаннями воїнам 72-ї бригади (нагадаємо, що тут служать 90 бійців з Ірпінського регіону — ред.).
«Прапор — це символ нашої нації. Ми хочемо підняти патріотичний дух і підтримати наших земляків. Коли ворог нападає на нас, нам потрібно єднатися. Україна починається з кожного з нас. Думаю, цей захід ми зробимо традиційним для нашого міста, кожен рік будемо виїжджати на вулиці з національною символікою», — розповів Ігор Борзило.

Для багатьох велосипедистів участь у пробігу стала новим цікавим досвідом. «Гарна ідея, частіше б таке проводили! Навіть трохи шкода, що проїхали так мало, могли б і більше. Нам було дуже радісно бачити, що в нашому місті багато патріотів. Автомобілісти нам сигналили, вітали, було так приємно! Ми дуже хвилюємося за наших військових на Сході, молимося за них і хочемо, щоб вони відчували нашу підтримку, повернулися додому живими. Через це ми і єднаємося», — поділилися своїми враженнями від патріотичного велопробігу ірпінчанки Марта Баєтул та Олена Расторгуєва.

У пробігу взяли участь кілька десятків велосипедистів, серед них делегації з Ворзеля, Гостомеля та Коцюбинського. Незважаючи на те, що жителям інших міст довелося проїхати чималеньку дистанцію, ніхто з них не скаржився.
Багато спортсменів пообіцяли, що обов’язково приїдуть і наступного разу.
0 0

Валентин СОБЧУК 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.