» » » Комусь з незрозумілої причини заважає будівництво дороги по вул. Гамалія…

Комусь з незрозумілої причини заважає будівництво дороги по вул. Гамалія…

Незрозумілою є реакція людей, яким чомусь заважає будівництво дороги по вулиці Гамалія (Ворошилова). Складається парадоксальна ситуація – будується довгоочікувана дорога, а введені в оману люди раптом з доброго дива заявляють, що дорога їм не потрібна. Як це не треба дороги?

Ситуація з покриттям вулиці тягнеться з 2009 року, коли за державні кошти проводилося каналізування приватної забудови і проводилися роботи з розривання вулиці. Кошторисна вартість на той час складала 4.5 млн. грв. Використання коштів ретельно і неодноразово перевірялося відповідними контрольними інстанціями, які підтвердили цільовий характер їх застосування. 290 тис. гривень зібрав Євген Шевчук. Був складений ревізійний акт, куди ним були витрачені кошти. Вони не пішли ані на будівництво, ані на проектування. Даний акт доступний для ознайомлення кожній зацікавленій особі.

На сьогодні по вулицях Революції та Старо-Яблунській виконані роботи з каналізації, і тепер Бучанська міська рада виготовила проектно-кошторисну документацію та займається будівництвом дороги на вул. Гамалії за рахунок обласного бюджету. Забудовники «Річ-Таун» збудували свій житловий об’єкт, і, відповідно до технічних умов, зараз будують КНС (каналізаційно-насосна станція), підключаючи існуючі мережі.

Немає абсолютно ніяких проблем, адже мова йде про банальне закільцювання мереж. Треба закінчити роботи, які свого часу не були виконані, але були запроектовані. Зараз йдеться про підключення до КНС, яка розрахована на ці мережі. Треба працювати і вершити благо для місцевих мешканців, а не зчиняти непотрібний галас та відволікати шляховиків від роботи.

По вулицям Гамалії та Києво-Мироцькій заплановано пустити односторонній рух транспорту, тому що в зонах старої забудови немає можливості робити широку дорогу. Вулиці завузькі для цього.

Репліка: не встигнули шляховики облаштувати тротуари, як деякі місцеві автомобілісти вже розвалюють їх своїми важкими автомобілями, не цінуючи праці і комунальних коштів. Чому таке має відбуватися?

Інформація газети "Бучанські новини"
№30 від 8 серпня 2014 року
9 -6

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.