Ірпінь: Басейну — бути!

17 квітня 2014 року було ухвалено рішення Ірпінської міської ради про надання згоди на прийняття у власність громади м. Ірпеня будівлі басейну загальною площею 2293,4 м 2 по вул. Жовтнева, 129-б, яка раніше належала ВАТ «СБК-Прогрес». 16 травня нинішнього року створена зазначеним вище рішенням ради комісія здійснила обстеження стану будівлі та склала про це відповідний акт. 23 травня складено акт прийому-передачі басейну у власність громади.

Було знято арешт на майно і, врешті-решт, отримали витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на будівлю басейну за територіальною громадою м. Ірпеня.
Ура! Перемога! Першу сходинку подолано!

А далі — надзвичайно велика робота з реконструкції басейну та його запуску. Необхідно повністю демонтувати дах (він є аварійно небезпечний) та встановити новий; відновити дві чаші басейну (для діток і дорослих), закупити і встановити обладнання, зокрема труби, насоси, бойлери тощо, відремонтувати душові кабіни, тренажерні зали та інше.

За приблизними оцінками, на це знадобиться щонайменше 12 млн. грн.
Дуже важливо здійснити серйозну фахову експертизу, зокрема проектно-кошторисної документації, яка «потягне» щонайменше на 100–120 тис. грн. Без висновку експертизи рухатися далі неможливо.
Отже, необхідно передбачити відповідні кошти в бюджеті міста. Це питання — за депутатами міської ради. Вони мають скликати сесію і злагоджено працювати над вирішенням проблем територіальної громади. А далі — пошук інвесторів, власних коштів (бюджету розвитку, добровільні внески жителів міста, благодійників і меценатів). Треба мати на увазі:
- жоден інвестор до нас не прийде, якщо не продемонструємо, що ми готові й свої кошти вкладати для досягнення поставленої мети. З огляду на це важливо відстежувати інвестиційні програми (обласні, державні, міжнародної допомоги) …

Роботи дуже багато — шлях тривалий, непростий. Але, роблячи крок за кроком, ми будемо наближатися до досягнення поставленої мети і здійснення мрії.
Світлана ДЕМЧЕНКО, начальник відділу економіки Ірпінської міскої ради 
газета: "Ірпінський вісник" №29 від 18 липня 2014 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.