СПАСИБІ, ЛЮДИ!

Цієї суботи закінчується тижнева епопея зі збирання продуктів і коштів для наших солдатів-прикордонників в Донецькій області. Насправді, це не перший вантаж, а вже третій за минулий тиждень.
Як повідомив Йосип Краснодемський, минулої суботи два транспорти з продуктовими наборами відвезли в навчальні загони – один в Семиполки під Броварами, де служать 8 бучанських хлопців, а другий у Львівську область.
Повідомляємо, що 12-го липня – не остання відправка. Заклик Червоного Хреста до Бучанської громади продовжується і надалі, допоки продовжується протистояння українців військовій агресії на сході країни.
Нагадуємо контактну інформацію приймального пункту:

Управління соціального захисту населення:
вул. Богдана Хмельницького 5/5А, прийом цілодобово (тел. 49-906)
Червоний Хрест:
1-й поверх, кімната №7 в робочі години (тел. 48-516)


Читайте звіти про роботу міського відділення Товариства Червоного Хреста в газеті «Бучанські новини».


Кімната №7, яку займає Бучанське міське відділення Товариства Червоного Хреста в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення, вся заставлена коробками. В ній кипить активна робота. Сестра Червоного Хреста Валентина та сестра-волонтер Ніна турботливо пакують зібрану допомогу.
Сестри з гордістю за наших земляків показують принесені людьми продукти і засоби особистої гігієни та демонструють журнал обліку, де записаний кожний благодійник. Вони ретельно сортують банки до банок, скло до скла, окремо паперові вироби, текстиль. Треба перевірити термін придатності, щоб не була порвана упаковка цукру та круп. Тут є домашня консервація, засоби гігієни, перев’язочні матеріали та ліки – аспірин, антибіотики, цитрамон, знеболюючі, перекис водню, всього потроху. Треба все надійно скласти, щоб без пригод доїхало до тих, про кого дбаємо, про збереження кого молимося.
На четвер, 10-го липня, вже зібрано цільову допомогу для відправки у в/частину в село Сонцево Новоазовського району Донецької області за загальну суму 12 тисяч гривень.


Ми просимо сестер Червоного Хреста прокоментувати, як проходить процес збирання і хто приймає в цьому участь. Адже для міста з населенням понад 36 тисяч людей ця сума явно не вражає щедрістю. Ось нещодавно знайомий відвідав рідню в містечку на Вінничині з населенням 9 тисяч жителів, так там зібрали 20 тон продуктів, які відправили в зону дії АТО. Правда, наші люди останнім часом вже купили власним коштом 43 бронежилета. Крім того, багато цільових посилок і бандеролей відправляються щодня громадянами, організаціями і церковними громадами з відділень Укрпошти та Нової пошти. Але хотілося б більш активної участі в добрій справі.

Каже пані Валентина:
– Кожен допомагає, хто як може. До нас приходять жінки, молодь, люди поважного віку. Навіть діти приходили з дитячого центру «Клевер-Клуб» з вулиці Лермонтова, які принесли свої малюнки і листи, які вони приготували для солдатів на фронт. Діти кажуть, що з цими малюнками бійців не візьме ніяка куля. Також хочемо відмітити ДП «Антонов», вони принесли кошти. Величезна їм подяка.

Також величезна подяка окремим громадянам: Зленко Валентина Григорівна, Кузніцова Алла Георгіївна, дружина генерала, Бондаренко Оксана Юріївна, Ларичева Лідія Олександрівна. Чуб Федір Олександрович, Кушнірчук Анатолій Юрієвич, сім’я Журахівських, Волинько з Бучанського ринку, Сурай Галина Вікторівна з міської ради. Працівники територіального центру зібрали понад двох тисяч гривень. Буквально сьогодні жінка, яка не захотіла назватися, принесла 600 гривень. Люди йдуть.

Що просять солдати? Домашнє приготування, крупи, ліки, шкарпетки, труси, станки для гоління, кросівки, засоби від комарів, цукерки, воду. Це ті запити, які ми чуємо від них по телефону. А взагалі, збираючи набори на схід, думайте про власних дітей та дітей ваших близьких – що б вони хотіли отримати, перебуваючи в таких напружених обставинах.
У військових частинах на Донеччині бучанські хлопці чекають на гостинці з рідного міста. Там, за відомостями військомату, служить 44 військовослужбовця – солдати, сержанти, лейтенанти. Те, що зібрали за минулий тиждень в Бучі – це маленька крапля для такого великого міста, як наше. Тому збирання продуктів і коштів продовжується далі. Хотілося б, щоб більше людей та організацій долучалося до цієї святої справи.

Микола ДЕМ’ЯНОВ
3 -2

газета: "Бучанські новини" №26 від 11 липня 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.