Футбол: Злива голів!

28 червня ФК "Буча" зробив великий подарунок своїм вболівальникам, вигравши черговий матч в рамках чемпіонату Київщини з футболу. І «жертвою» наших земляків став ФК "Зміна" з Білої Церкви, який завів в гості до нашого міста. Ось тільки господарі виявилися «не гостинними», чи то вони були розлюченими після попереднього туру. Але факти річ невблаганна і результат на табло 8:2. Про саму гру говорити немає сенсу, результат свідчить сам за себе. Зустрічалися команди абсолютно різного класу і те, що на 17 хвилині рахунок стає 2:0 цьому підтвердження.

І якби суддя на 35 хвилині не призначив сумнівне пенальті у ворота бучанців, рахунок міг бути більшим і, можливо, «сухим» для Євгена Копила (ФК Буча). Другий тайм розпочався за рахунку 2:1, але не встигли всі вболівальники зайняти свої місця на трибунах як рахунок стає 3:1, гол забиває Валерій Радченко, на 55 хвилині Едуард Ткаченко забиває ще один гол, а на 60 Олександр Петрук доводить рахунок до не пристойного 5:1. Але не звертаючи уваги на великий рахунок що не на їх користь, гості продовжували проводити свої атаки. Результатом однієї з них знову скорочується рахунок до 5:2. Ще не встигли вболівальники оговтатися, як Степан Тиєчко збільшує рахунок.

Крапку в голепаді поставив Олександр Петрук, який до завершення матчу, встиг ще двічі «розписатися» в воротах ФК «Зміна», довівши гру до повного розгрому 8:2,а сам вийшов в лідери бомбардирів в цьому сезоні, забивши 12 м`ячів, а Степан Таєчко з результатом 8 голів посідає третю сходинку. Наступний, 15 тур, ФК Буча проведе 5 липня з ФК «Оболонь-Бровар - 2».