Тарифи ЖКГ зазнали корегування

На розгляд членів Ірпінського виконкому було запропоновано майже три десятки питань, до того ж деякі ще й подавалися з голосу.
Традиційно серед найбільш актуальних — ті, які озвучували керівники відділів містобудування та архітектури, служби у справах дітей, ЖКГ. Додалися й сезонні — розміщення об’єктів торгівлі продуктами харчування.

МАКДРАЙВ НЕ ПРОЙШОВ
Цікаву статистику навела начальник управління Пенсійного фонду України в м. Ірпінь Валентина Заболотна, яке входить за показниками роботи у п’ятірку кращих в області. На сьогодні у регіоні нараховується більше 22 тис. пенсіонерів, середня пенсія перевищує 1,6 тис. грн., що вище, ніж у середньому на Київщині. Видатки на пенсійні виплати сягають 35-36 млн. грн., за рахунок платників податків регіону фонд наповнюється на 70% (25 млн. грн.), з боржниками ведеться відповідна робота. На повне пенсійне забезпечення поставили 72 переселенців.

Члени виконкому розглянули питання щодо надання дозволу на розміщення пересувних, мобільних атракціонів, точок торгівлі сезонною продукцією — овочі, фрукти, ягоди. Цікавою була пропозиція одного з місцевих кафе: до 23.00 — працює як звичайне, після — з вікна до ранку, на кшталт МакДрайв (унікальна технологія обслуговування відвідувачів, завдяки якій водії та пасажири можуть поїсти, не виходячи з автомобіля, а замовлення роблять за допомогою спеціального терміналу). На жаль, ноу-хау не пройшло, оскільки у членів виконкому виникло багато запитань до господарів закладу.

КОТЕЛЬНІ НА ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ
У руслі пошуку альтернативних видів опалення зацікавлення викликало прохання ТОВ «УкртеплоКиїв» про надання дозволу на проектування та встановлення блочно-модульних котелень на твердому паливі в Ірпені. Проте для зрозумілості варто б провести презентацію.
Унаслідок корегування на 35% зростають тарифи КЖЕП «Ірпінь» на послуги з утримання будинків, упорядкування прибудинкової території. Це пов’язано з підвищення цін на електроенергію, паливномастильні матеріали тощо.
Актуальним залишається питання пошуку додаткових джерел надходження до місцевої скарбниці та економії бюджетних коштів. Ми уже згадували, що резерви вбачаються у стягненні плати за оренду землі з боржників, які не сплачують за неї роками, не укладають договорів. Та й відповідні тарифи уже зазнали змін. Якщо не буде перевиконання плану надходжень до міського бюджету, то працівники освіти можуть залишитися без надбавок за престижність педагогічної праці, гарантованих державою.
Підсумовуючи сказане, в. о. міського голови-секретар ради Богдан Мельничук повідомив, що триває перевірка роботи служб з боку державної фінансової інспекції, зараз перевіряють жеківців.
0 0

Ігор ШВЕЦЬ 
газета: "Ірпінський вісник" №26 від 27 червня 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.