Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону » Бучанські новини » спортивні новини » Футбол: В Гостомелі відбувся фінальний матч Кубка регіональних чемпіонів

Футбол: В Гостомелі відбувся фінальний матч Кубка регіональних чемпіонів

Фаворитом вирішального поєдинку фахівці називали ФК «Мироцьке». Це й не дивно, бо спортивні кольори чемпіона Києво-Святошинського району захищають такі знані майстри, як Романенко, Козоріз, Максименко, Пономаренко, Живий, Панфілов, Дорофєєв, Семенко та інші.

Зате в «Десні» є Руженцев, який, попри травмоване коліно професіонально відіграв увесь матч, але найважливіше — згуртував у чудовий і боєздатний колектив аматорів абсолютно різного рівня готовності.

Хлопці з Погребів захопили ініціативу майже одразу, і в середині першого тайму реактивний Воробей, немов вихор промчавши правим флангом, чудовим ударом з гострого кута повів лік голам. Ще за десять хвилин він обернув на гол одинадцятиметровий. А по перерві два голи записав на свій рахунок ветеран «Десни» Остроушко.

4:0 на користь команди Броварського району, яка вчетверте завоювала Кубок регіональних чемпіонів імені Безносенка.
«Десна»: Литвиненко, В.Крупенко, Руженцев, Петрусенко, Коновалов, Антонов, Остроушко, Якимлюк, Бондаренко, Степаненко, Воробей. На заміну виходили: Місько, Каграманов, А.Крупенко, Хрипко, Бруєнко, Польчук. Тренер команди — В’ячеслав Руженцев.