» » » У кількох сантиметрах від смерті

У кількох сантиметрах від смерті

Для водія дальнобійника Олександра (ім`я змінено) з Волинської області 26 травня був звичайним робочим днем. Він неодноразово їздив по ковельській трасі. Дорога була йому добре знайома. Зазвичай він постійно зупинявся в Бучі, заходив за продуктами у магазин і повечерявши їхав далі. Олександр навіть і не здогадувався, що в цей буде зовсім по іншому. І те, що трапиться у подальшому з ним, навіть, у жахливому сні не насниться.

Близько 19 годин, залишивши свій транспортний засіб обабіч дороги, він спокійно пішов до еко-маркету. І раптом, повертаючись назад біля свого «МАНу», побачив підозрілого молодика, який саме в цей час вилазив з кабіни. У його руках були два наповнені целофанових пакети. Водій відразу все зрозумів і миттю кинувся навздогін зловмиснику. Той намагався було накивати п’ятами і зумів прошмигнути крізь паркан будівельного майданчику. Це переслідування бачили свідки, серед яких були бійці бучанської організації «Самооборони» Вони кинулися на допомогу водієві. І зробили це своєчасно, оскільки втікач, якого наздогнав потерпілий, спромігся ножем полоснути Олександра по горлу. На щастя, рана виявилася не смертельною - лезо ножа пройшло в кількох сантиметрах від сонячної артерії. До місця пригоди вже встигли підбігти свідки, інші водії. Злочинця затримала Самооборона, а невдовзі і його спільника. Потерпілого відразу відправили до швидкої медичної допомоги, де йому надали необхідну допомогу.

З’ясувалося, що ці двоє киян, вже раніше притягувалися до кримінальної відповідальності, мали судимості і раніше вже відбували строк покарання у виправних колоніях. Напевно, після перебування у місцях позбавлення волі вони не зробили для себе потрібних висновків і вирішили, висловлюючись їх лексиконом, «бомбити» дальнобійників. Хтось їм підказав, що краще це робити на трасі, під час зупинки та відпочинку водіїв. Їм здавалося, що Буча тихе спокійне місто, де проходить державна траса, саме тут і можна реалізувати свої злочинні наміри. Єдине, чого вони ніяк не могли передбачити, що місцеві жителі і бійці «Самооборони» виявлять громадянську свідомість і не залишать людину у біді, віч- на - віч зі злочинцями.

Злочинець


Співучасник злочинуУ кількох сантиметрах від смерті
Постраждалий


оперативні фото надані громадською організацією «Самооборони»
3 -2

Володимир Еннанов 
газета: "Бучанські новини" №20 від 30 травня 2014 року
самооборона
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.