"Затяжна олімпіада"Як і в інших навчальних дисциплін проходить відповідальний час це - олімпіада. На якій потрібно представляти школу, своїми напрацюваннями на уроках. Місцева олімпіада проходила на базі гімназії і школи №4. У напруженій боротьбі важко було визначити лідера. Відбір переможця, і автоматично представника від міста на область, проходив за видами: легка атлетика, футбол, гандбол, баскетбол, гімнастика, туризм і теоретичні тести. Кінцевий протокол змагань показав, що в загальному заліку ЗОШ №4 на першому серед Бучанських закладів.
Завдяки наполегливим учням: Лук’янчук Каріна (з невеликим відставанням в пів бала поступила І-ше і посіла ІІ-ге місце); Савченко Владислав (І-місце).

Владові довелось боротись на обласних змаганнях. Де посів І-місце. Щоб бути першим у рейтингу в області замало було своєї фізичної підготовки та технічних прийомів. На жаль, в наш час, потрібно контролювати результати суддів, проводити відеозйомку заходів і при необхідності оскаржувати спірні рішення. Що не одноразово було зроблено зі сварками…

Ці дії підкреслюють, що йде боротьба - не спортивна, нажаль. Але на цьому не завершилось «суддівство». Маючи перше місце в області наш учень не поїхав на всеукраїнську олімпіаду. Знов таки, з незрозумілих рішень, представляв область спортсмен з Білої Церкви.

Але обласний рейтинг показав, що з Бучі в цій дисципліні - самі сильні учні, і це найголовніше.
Школа вітає Каріну та Влада з перемогою! Бажаємо вам здоров`я та віри у власні сили.
3 -2

Карабут Олексій 
олімпіада
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.