Змагання Бучанських вчителів

Бучанські педагоги можуть не лише давати завдання своїм учням, але й власним прикладом показати до яких висот треба прагнути.
Днями відбулися спортивні змагання серед вчителів міста. Відкрив спортивний захід завідувач Бучанським відділом освіти Олег Цимбал, який побажав усім перемоги і налаштував на бадьорий лад.

Хто кращий, спритніший, витриваліший і майстерніший, звісно, у фізичному значенні, доводили під час виконання поставлених завдань. Зокрема, освітянам довелося грати у теніс, шахи, шашки, волейбол та інші вельми рухливі види спорту.
-


Організувала проведення перших міських змагань серед наших вчителів Бучанська міська організація профспілки працівників освіти і науки України. «Усі люди повинні бути здорові, займатися хоча б елементарними фізичними навантаженнями. І вчителі також, адже вони повинні спонукати до цього підростаюче покоління жителів. Звісно, найефективніше донести цю істину до молодих умів – зробити самому», - каже голова профспілковою освітянської організації в Бучі Валентина Науменко.

Не давав «впасти духом» працівник освіти - Сергій Клименко, який своїми дотепними жартами враз збадьорював учасників спартакіади. За дотриманням правил, а також «чистої» гри спостерігав головний суддя змагань Володимир Ковальський.Кожному «кораблю» - своє плавання й індивідуальний нагляд. Так, різні спортивні завдання оцінювали різні люди, які на цьому «пуд солі з’їли». Окремої уваги заслуговує суддя по шашках – бучанець Анатолій Бондаренко, який має у своєму спортивному «доробку» чимало перемог. Дитина війни, він, не зважаючи на свій вік, і досі дасть фору будь-якому молодому спортсмену. Адже тіло – може «здавати», а тренований розум – цей скарб з людиною на все життя.
У 1967 році йому присвоєно звання – Суддя Республіканської категорії, тож фаховості, щоб оцінити рівень гри своїх земляків, у Анатолія Григоровича вистачає сповна.
Чоловік виховав не одне покоління переможців. Так, «його діти» ставали чемпіонами різних рівнів та успішно виступали на республіканських змаганнях як по шахам, так і шашкам. Тепер дехто з них живе за кордоном і успішно продовжує справу тренера.
Крім того, він неодноразово був чемпіоном Ірпеня, двічі – чемпіоном Київської області по шашках, а останні чотири роки брав участь у Чемпіонаті світу з шашок, який проходив у місті Євпаторії.

Що ж до результатів спартакіади, то, як завжди, були лідери ті , хто показав дещо гірші результати. Переможців нагородили кубками і медалями. Але всі спортсмени-педагоги трималися настільки достойно і проявили жагу до перемоги, що на цьому не варто акцентувати увагу. Головне – участь, гарний настрій і позитив, з яким всі прийшли на змагання.
7 -4

Андрій, 
спорт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.