Роздуми тренера

30 квітня 2014 року фінішував 4-й етап обласних змагань серед команд 1-2 та 3-4 класів загальноосвітніх закладів «Футбольні надії Київщини». Фінал відбувся в м. Біла Церква у загальноосвітніх школах №15 і №22. Бучу представляли дві команди: команда 1-2 класів Бучанської ЗОШ №4 і команда 3-4 класів НВК «Берізка».
Роздуми тренера

Кожного року в цьому шкільному турнірі у двох вікових групах беруть участь 76 команд Київщини, по 38 у кожній групі. У фінал виходить тільки одна команда з групи, яка зайняла 1-ше місце в зональних обласних змаганнях. У фінальну групу 1-2 класів вийшли команди:м. Борисполя,м. Біла Церква, м. Богуслава, Фастівського району, м. Березань та команда Бучі. В групу 3-4 класів теж вийшли шість команд Київщини: Біла Церква, Буча, Васильків, Щасливе, Ржищів, Переяслав-Хмельницький.

У першій грі команда 1-2 класів Бучі здобули перемогу у напруженій грі з командою Борисполя з рахунком 2:0. У другій грі команда Бучі 1-2 класів перемогла з рахунком 3:0 команду Фастівського району.
Ми – у фіналі! Граємо за 1-2 місця з командою – господарем. Сказати, що це був напружений фінал – просто нічого не сказати! Команда Бучі грала всі ігри без основного воротаря. У воротах стояли по-черзі польові гравці. Гра була цікава, напружена. Тут були і стрімкі атаки, і точні удари по воротах, і виконання домашніх стандартних заготовок – все, як у дорослому міні-футболі.

За хвилину до кінця гри команда 1-2 – х класів м. Бучі вела з рахунком 3:2. І тут у гру вступає третя сила – суддівство, яке і вирішило долю цього фіналу. Не зарахований гол Вані Мусієнка з кутового, червона картка воротареві, гол зі штрафного з кута воротарського майданчика. Рахунок 3:3. І суддя добавляє ще три хвилини. Пенальті! Команда Бучі програє з рахунком 6:7.
Мета досягнута. Господарі – чемпіони Київщини, команда Бучі на другому місці, на третьому команда з Борисполя.
Дорослі задоволені! Але хто поверне віру в справедливість ось цим юним бучанським футболістам, які знають правила не гірше цієї судді?

Ми звернулися до тренера команд Ніни Полякової прокоментувати цей фінал.
1. Турнір «Футбольні надії Київщини» цікавий і потрібний для малечі, адже юні футболісти роблять перші кроки у футболі. В команді 1-2 –х класів грають діти 2007 – 2005 років народження. Майже всі вони почали грати у футбол ще з старшої групи дитячого садочка.
2. Цього року зональний обласний турнір відбувся 26 квітня. Думаю що гравці, як слід не відновилися перед фінальною грою, яка відбулася вже 30 квітня.
3. В дні свят діти, як правило, роз’їжджаються з Бучі. Дуже важко зібрати всю команду. Так вийшло з нашим основним воротарем – він був у цей час у Донецьку.
4. Суддівство! Невже не можна забезпечити на дитячий фінал досвідчених, кваліфікованих суддів! Мені особисто соромно перед своїми юними футболістами за таке суддівство! Про якість суддівства говорить і бійка в підгрупі 3-4 класів турніру між суддею і тренером команди Білої Церкви.
Але, в цілому, я задоволена грою своїх команд: команда 3-4 класів НВК «Берізка» посіла 4-те місце, команда 1-2 класів – 2 місце. Хочу подякувати всім гравцям команд за класну гру, за проявлений характер. Це була дійсно командна гра. Але особливо хочу відзначити гру Іллі Суворова, Івана Мусієнка, Марка Олігова, Андрія Сидорова, Іллі Сніжка, Тимофія Косенка, Тараса Коваленка, Яна Козловського, Івана Пилипенка. А гру Діми Дедічева треба відзначити особливо. Він польовий гравець – нападаючий, але у фіналі зіграв, як воротар (стояв у воротах під час виконання пенальті).
Не було б нашого фіналу, якби не підтримка нашої команди батьками. А директор Бучанської ДЮСШ депутат міської ради Гайдай О. О. своїм особистим транспортом завіз команду 3-4 класів на цей фінал. Тільки завдяки таким жертовним і відданим людям продовжує розвиватися дитячий футбол у Бучі в такий важкий для нашої держави час.

- Щоб Ви побажали нашим футболістам, як їхній тренер?
- Я знаю, що тільки систематичне тренування, захоплення футболом, віра в свої сили, командний дух в майбутньому дасть ще кращий результат! Я вірю в свої команди і зроблю все, що залежить від мене як тренера, щоб дитячий футбол розвивався у Бучі.
Наші перемоги ще попереду!
0 0

газета: "Бучанські новини" №17 від 8 травня 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.