» » » » Василь Олексюк: Завдання ФК "Буча" - "золото" чемпіонату Київщини

Василь Олексюк: Завдання ФК "Буча" - "золото" чемпіонату Київщини

Чемпіонат Київської області з футболу у вищій лізі, як і торік, обіцяэ бути цікавим та інтригуючим від самого початку до фінішної прямої. Принаймні, це продемонстрували стартові шість турів. Відразу декілька команд мають гарні шанси поборотися за чемпіонський трофей. Серед цих клубів буде і ФК «Буча», який взимку кардинально змінив свій склад, зробивши основний акцент на перспективну молодь. Сталися зміни й на тренерському містку: замість досвідченого Віктора Удалова, під чиїм керівництвом бучанці здобула всі свої головні трофеї, відтепер працюватиме молодий та амбіційний граючий тренер Эвген Кармаліта.
Эвгена вболівальники пам’ятають за виступами в сімферопольській «Таврії» та київській «Оболоні». Про те на які результати розраховує цьогоріч бучанський колектив, та не зовсім вдалі виступи команди у минулому сезоні, розповів президент ФК «Буча», секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк.

«Досвід - це добре, але в сучасному футболі багато, що вирішуэ швидкість…»

- Василю Павловичу, розпочнемо нашу розмову з підсумків минулого сезону. Торік бучанці вдало стартували у чемпіонаті, але фінішували вкрай невдало. Після серії поразок від конкурентів у боротьбі за медалі бучанці у підсумковій таблиці опинилися за межами першої трійки. На вашу думку, в чому причина ціэї невдачі?

- Дійсно, п’яте місце минулого сезону - це невтішний результат. Можливо футболісти переоцінили свої можливості, відчули, що медалі чемпіонату вже в кишені. Не було дотримано одніэї з головних футбольних істин, що грати треба з першої й до останньої хвилини. Зазначу, що деякі гравці не повністю віддавалися грі. Для мене ця обставина залишаэться незрозумілою.

- Які зробили висновки в міжсезоння?
- Ми проаналізували невдалий сезон, зробили певні висновки, велику увагу приділили кадровому питанню. Керівництво клубу вирішило більше не продовжувати трудові відносини з деякими віковими футболістами, зокрема, з відомими захисниками Олександром Клименком та Сергіэм Литовченком. Ми вдячні цим гравцям за ті роки, які вони провели у футболці «Бучі». Досвід - це добре, але в сучасному футболі багато, що вирішуэ швидкість та командна гра. Тож взимку акцентували на омолодженні складу. Водночас деякі наші молоді футболісти, на яких ми розраховували, перед початком чемпіонату несподівано залишили команду. Мова насамперед йде про оборонця Антона Борисенка, який був одним із ключових гравців ФК «Буча», зігравши в його складі 24 матчі й забивши п’ять м’ячів. За підсумками минулого сезону, він увійшов до списку «33 кращі» як один з найефективніших центральних оборонців Київської області. Особливо помітними були вкидання Антоном м’яча з ауту - подеколи небезпечніші навіть за кутові. У цьому сезоні він гратиме за ФК «Бровари». Також команду залишив голкіпер Эвген Радченко. Те що ці два футболісти перейшли в інші клуби для мене досить дивно, адже на сьогодні для гравців «Бучі» створені всі умови, стабільно і без затримок виконуються всі фінансові зобов’язання.
Василь Олексюк: Завдання ФК "Буча" - "золото" чемпіонату Київщини

- Минулого сезону більшість фахівців і вболівальників вважали, що ФК «Бучу» повинен підсилити один із найяскравіших вихованців академічної групи Павла Яковенка, екс -півзахисник молодіжної збірної України Дмитро Воробей. Втім цього так і не сталося…
- Це футбольні реалії, іноді так трапляэться, що відомі футболісти не можуть заграти на аматорському рівні. На жаль, так вийшло і у випадку з Дмитром Воробеэм. До слова, у міжсезонні він перебрався до «Чайки» (Петропавлівська Борщагівка).
0 0

www.allday.in.ua/sport 
ФК Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.