» » » Фізичні особи-підприємці можуть чекати на спрощення подання звітності

Фізичні особи-підприємці можуть чекати на спрощення подання звітності

Головне управління Міндоходів у Київській області повідомляє, що Міністерство доходів і зборів України ініціює спрощення процедури обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування. Цього можна досягти, об’єднавши в одну таблиці 1, 2, 3 Додатку 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

Відомством розроблено проект макету об`єднаної звітності „Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску”, який розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів. Ознайомитись з макетом можна на головній сторінці офіційного веб-порталу Міндоходів у розділі „Діяльність” (Діяльність> Взаємодія з громадськістю> Консультації з громадськістю> Громадське обговорення). Також на головній сторінці порталу можна висловити свою думку стосовно спрощення звітності, взявши участь в опитуванні у розділі „Опитування”.

Фахівці Міністерства доходів і зборів впевнені, що об`єднання трьох таблиць в одну посприяє спрощенню умов ведення бізнесу, підвищить ефективність реалізації податкової реформи та позитивно вплине на покращення відносин між органами Міндоходів та бізнесом.
0 0

ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар