» » » » Туристичні сходження бучанської «TUR-м@нії»

Туристичні сходження бучанської «TUR-м@нії»

Приїхавши з зимових карпатських гір, спортивно-туристичній команді «TUR-м@нія» (учні бучанської школи №4) було ніколи відпочивати. Весняні канікули в школі №4 розпочалися з боротьби за призові місця зі спортивного туризму.

Саме «TUR-м@нія» стала організатором навчально-тренувальних зборів в закритих приміщеннях. «Підсилили тренування, бо не хотілося «підводити» рідний зал», - жартує тренер команди Олексій Карабут.

У місті зібралися сильніші команди області. Окрім нашої «TUR-м@нії» (старша і молодша групи), були представлені туристи з Борисполя (старша і молодша групи), Броварів (дві молодших групи) та Вишневого (старша і молодша групи). Головна мета «поєдинку» – визначити рівень фізичної підготовленості, техніки і тактичних навиків кращих спортсменів.
А щоб кожен був у всеозброєнні, вже за три тижні до зборів учасникам змагань була надана інформація по всім технічним етапам. Коли ж настав час «Х», то на старті опинилося 54 юних туристи, яких розділили на дві вікові групи: група «А» (14-18 років) і група «Б» (10-14 років). Відповідно, дистанції перешкод теж розмежовувалися по складності їх проходження – категоріям: першій, другій і третій (дистанція зв'язок, на якій учасники показали різну техніку проходження). Так весело і, разом з тим серйозно та відповідально, школярі виконували свої завдання. А по завершенню зборів – підбили підсумок. В урочистій атмосфері спортсменів заслужено нагородили олімпійською атрибутикою. Звісно, серед кращих були і бучанці.

Призери та переможці з нашої команди на особисто командної дистанції групи «Б»: ІІІ місця у - Анастасії Васильченко, Аліни Лемби і Юрія Максимовича (учень Бородянської школи). І місце посіла Анастасія Боровик.

Що ж до особисто-командної дистанції групи «А», то тут результати такі: ІІІ місце у Юлії Базанової; ІІ місце – Андрій Михайленко; І місце здобула Карієнна Лук'янчук.
На дистанції зв'язок групи «А» серед лідерів – Андрій Михайленко та Павліна Хуторнюк, які посіли ІІІ місце. На крок попереду від них (ІІ місце) - Єлизавета Подзерей та Дмитро Любиченко. І переможцями (володарі І місця) стали - Карієнна Лук'янчук і Юлія Базанова.
-


А в загальному рейтингу змагань місця розподілилися так: ІІІ місце – команда Броварів, ІІ – місце – команда Борисполя, І місце – «TUR-м@нія» міста Бучі.
З чим і вітаємо нашу команду. Приємно, що такий високий результат – це закономірність, а не випадковість, адже жодне тренування дарма не проходить.
Крім цього, на змаганнях шість наших спортсменів виконали ІІ дорослий спортивний розряди та п’ятеро спортсменів – ІІІ дорослий розряд, що суттєво підвищує рейтинг бучанської команди. І на цьому вони не зупиняться. У найближчих планах «ТUR-м@нії» - взяти участь у туристичних змаганнях Кубку Вінниці, на які отримали запрошення від Президента ФСТ Чернігівської області.

Спортивно-туристична команда «TUR-м@нія», висловлює подяку за постійну підтримку депутатам міської ради: Бєлоруков А. В., Корольова І. Б., Янковий Р. В., Османов М. Ш., Косенко В.В., Олексієнко Є. О., Олексюк В. П., Толочін В. В., Гайдай О. О., Поломарчук О. В.


Коментар
Своїми враженнями від участі в навчально-тренувальних зборах поділилася учениця 9-В класу бучанської школи №4 Юля Базанова.
«Дуже переживала за цей захід. Декілька разів він мені снився, навіть після самих змагань. Адже до нас приїдуть спортсмени, а ми не знали про їхній рівень підготовленості. А програвати, представляючи своє місто, ніхто, напевно, не хоче. Це не давало нам спокою…
Сама атмосфера змагань сподобалася підтримкою не тільки своєї команди, а і суддів та самих конкурентів на медалі. Наприклад, коли виникла проблема в проходженні етапу круто похилої у зв’язці, у цей момент я чула підказки з усіх сторін залу. Це дуже мене здивувало: «чужі», не знайомі мені учасники підтримують мене з моєю напарницею Каріною!..
Найтяжчим етапом для мене стала навісна з самонаведенням на особистій дистанції, адже це потребує неабиякої фізичної підготовки. Тим більше, що це змагання було серед останніх, коли вже всі добряче виснажилися. Тому залишалось боротися тільки з собою, і з своєю втомою.
Але потім було відчуття задоволення від того, що все зробили правильно, і виклались на всі «100».
З нетерпінням чикаю на наступні змагання, щоб знову взяти наш стяг і з великою відповідальністю представити наше місто в командному «дусі!»
.

НТЗ група А особиста +


НТЗ 2014 Група Б
6 -4

TUR-м@нія, спеціально для 
туризм Карабут спорт ЗОШ №4
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.