» » » Міліція Бучі – на сторожі інтересів громадян

Міліція Бучі – на сторожі інтересів громадян

Сьогодні через ЗМІ люди отримують багато інформації про непорядки в країні, а також про квартирні крадіжки та мародерство, особливо в містах. З цього приводу ми спілкувалися з начальником Бучанського міського відділу міліції Володимиром Ридчиком.

– Володимире Володимировичу, розкажіть про роботу міліції.
– Так, дуже добре, що в засобах масової інформації ми можемо висвітлювати не лише факти правопорушень, але й націлити людей на обережність. Наша робота полягає в попередженні злочинності, виявленні фактів скоєння кримінальних правопорушень, документуванні цих фактів та направленні до суду матеріалів кримінальних правопорушень з обвинувальними висновками по відношенню до осіб, які скоїли порушення.

– Будь ласка, розкажіть нашим читачам про стан, яка існує в місті Буча в зв’язку з крадіжками майна громадян.
– На території міста Бучі останнім часом почастішали крадіжки велосипедів. Це відбувається з причини того, що люди недостатньо уважно ставляться до свого майна, не охороняють і не турбуються, залишаючи велосипеди без нагляду коло парадних, коло приватних будинків. Минулого тижня співробітники Бучанського міського відділу затримали у підозрі на крадіжку велосипедів двоє громадян. Слідчий відділ Ірпінського міського відділу Внутрішній справ України в Київській області розслідує кримінальне провадження з перспективою направлення до суду з обвинувальним актом. Такими крадіями бувають в основному наркомани, які шукають грошові засоби. Щодо квартирних крадіжок, то вони справді мають місце. У зв’язку з цим звертаю увагу мешканців на те, що треба бути уважними у ваших дворах, коло парадних, сходах с особливо до осіб, які вам не знайомі. У випадку знаходження таких підозрілих осіб негайно інформуйте міліцію за вказаним нижче телефоном або на 102. Залишаючи свої речі без нагляду, ви провокуєте осіб, які схильні до правопорушень, до крадіжок.

– Прокоментуйте, наразі питання щодо підвищення довіри населення до органів охорони правопорядку. Як налагоджене в місті інформування про роботу міліції? Чи є в Бучі телефон довіри або гаряча лінія?
– Що стосується довіри громадян, то у різних людей рівень довіри до міліції різний. Часто це залежить від того, наскільки задоволена залишається людина розв’язком своєї справи. У кожної людини складається своя конкретна ситуація. Бувають випадки, коли ми з різних причин комусь не змогли надати ту допомогу, на яку людина очікувала. Звідси – незадоволення. До вашої інформації, в місті регулярно проходять зустрічі співробітників міліції з жителями міста, представниками народної самооборони та Спілки афганців, депутатським корпусом, членами виконкому Бучанської міської ради. Тобто існує зворотний зв’язок з міським активом. Про гарячу лінію – на жаль, в Бучі такої служби немає. Але є телефон чергової частини, за яким громадяни можуть звертатися для негайного реагування. Запам’ятайте цей номер: (050) 388-98-68. Або ж – 102. Чергова частина приймає дзвінки від громадян цілодобово.

– Чи стане патрулювання міста, розпочате силами активістів народної самооборони 22-го лютого цього року, чимось постійним?
– Патрулювання звершується і буде звершуватися й надалі громадянськими активістами спільно з працівниками міліції у формі.
4 -2

Микола ДЕМ’ЯНОВ 
газета: "Бучанські новини" №16 від 25 квітня 2014 року
милиция
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.