АДРЕНАЛІН ЗА… 51 ГРИВНЮ

Два тижні тому в «Бучанських новинах» за №13 був надрукований матеріал під назвою «Нічний вандалізм», в якому повідомлялося про безпрецедентний випадок, який трапився опівночі, в нашому місті. Тоді двоє молодиків влаштували п’яний дебош біля міськвідділу міліції. При цьому вони відірвали металеву табличку з написом міліція і вщент розбили люмінесцентне освітлення над входом у приміщення. Більше того, у п’яному угарі погрожували: якщо побачать правоохоронців, то застосують проти них фізичну силу, і при цьому на весь масив горланили: «Смерть ментам!». Невідомо чим би взагалі закінчилися їх п’яні походеньки, якби не своєчасне втручання дільничних, які і затримали нічних вандалів по гарячих слідах.

Звичайно, дуже хотілося знати про подальший перебіг подій, і яке саме покарання понесли затримані. Були сподівання, що суддя, враховуючи всі обставини справи, дасть належну оцінку протиправним діянням затриманих дебоширів і вони понесуть саме те покарання, на яке дійсно заслуговують. Автор матеріалу, як очевидець подій, переконаний, що саме цей випадок по щасливій випадковості закінчився без тяжких наслідків. Невідомо, що цим молодикам прийшло б на думку, якби їм зустрівся випадковий перехожий, або, боронь Боже, правоохоронець. Які були б наслідки цієї зустрічі, неважко здогадатися. Напевно, сама доля потурбувалася про те, аби запобігти можливому нещастю - нікого не вбили і не зробили інвалідами.

На жаль, згідно діючого законодавства на хуліганів був накладений штраф аж 51 гривню за порушення громадського порядку. Саме про такий штраф нам повідомили у Бучанському міськвідділі.


Отож, виходить: ви тут приборкуйте злочинність, по мірі своїх можливостей, оформлюйте низку протоколів, різних документів, а штраф у 51 гривню (на кожного) це і буде найкращим покаранням. Більш того, своєрідною профілактикою, щоб у подальшому у хуліганів не було жодного бажання вчиняти подібне. Але чомусь мені здається, що саме після такого «суворого покарання» у хуліганів аж ніяк бажання вчиняти подібне не зникне. Навіть навпаки, за якихось 51 гривню отримати такий адреналін-не кожному так фатально щастить. І також закрадаються сумніви, що за свій рахунок вони відремонтують освітлення та зроблять нову табличку. Щось мені підказує, доведеться самим правоохоронцям все це відновлювати за свій кошт і, крім цього, боротися зі злочинністю. А вам, шановні правоохоронці, лише залишається боротися зі злочинністю.
Боріться! Можливо і поборите. Коли небудь.
0 0

Володимир Еннанов 
газета: "Бучанські новини" №15 від 18 квітня 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.