» » » » Участники Всесвітнього бігу побажали Миру, Здоров`я

Участники Всесвітнього бігу побажали Миру, Здоров`я

Всесвітній біг заради гармонії - глобальна факельна естафета, спрямована на зміцнення дружби між народами та прокладання шляхів до справжнього миру-єдності, який починається з серця людини. Кожна людина може взяти участь у Всесвітньому бігу заради гармонії: спортсмени та не спортсмени, молоді та літні люди, У кожного є можливість пронести факел декілька кроків або кілометрів маршрутами естафети. Тримаючи факел, люди проявляють свою потаємну надію, що одного дня його вогонь освітить весь світ, та наша планета стане квітучим садом, де панує єдність та гармонія. Наша держава є однією з 100 країн світу, що буде приймати участь у цій події.


Всесвітній біг заради гармонії проводиться в Україні з 1993 року з метою надихнути кожну людину відчути себе членом єдиної гармонійної родини незалежно від особистих уподобань, вірувань та переконань.Основну команду бігунів формували з учнів спортклубу «Санчін», любителів бігу та Київської марафонської команди «Всесвітня естафета заради гармонії».
У Бучі Факел Миру завітав до дітей в школах №№3, 5 та дитячих садочках Капітошка, Козачок.
На захід завітали депутати активісти, які підтримують розвиток спорту у регіоні.Ми віримо, що їх зусилля насправді принесуть гармонію, дружбу в світ, спонукають пересічних людей перейти до здорового способу життя і просто покращать їх самопочуття.
Приєднуйтесь!
1 0

Андрій, 
САНЧІН Всесвітній біг
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.