Нічний вандалізм

У понеділок, близько 12 години ночі мешканці п’ятиповерхівок, що по вулиці Нове-шосе, зокрема й кореспондент «Бучанських новин», стали свідками нічного вандалізму, вчиненого двома неадекватними молодиками у стані сильного алкогольного сп’яніння. З вигуками «Смерть ментам!» та «Слава Україні!» вони в прямому значенні цього слова трощили вхідні двері до міськвідділу міліції.

При цьому, ці двоє вщент розбили люмінісентний освітлювальний прилад з написом «Міліція» і примудрилися вирвати зі стіни вхідну табличку. Деякий час двоє лобуряк кричали прокльони на адресу правоохоронців, погрожували при зустрічі їх відлупцювати і видавали з себе активних поборників Майдану. Звичайно, дивитися на подібну клоунаду і терпіти п’яні походеньки цих двох потвор чоловічої статті ніхто не збирався. Люди телефонували до міліції. Автор цих рядків, який живе кількома поверхами вище, відразу подзвонив по мобільному до начальника Бучанського міськвідділу. Володимир Ридчик направив до місця пригоди дільничних, а по описаним прикметам цих двох відморозків затримали за склянками духмяної кави біля ЕКО-маркету. Оперативна поява правоохоронців у нічну годину для затриманих була повною несподіванкою. Якщо кількома хвилинами раніше вони горланили на весь масив, що вони «герої Майдану» і перебувають у лавах «Самооборони»» та наведуть тут на свій розсуд лад, то вже під опікою міліціонерів, коли їх супроводжували до відділку міліції, чомусь відразу забули про свої наполеонівські плани.


Автору цих рядків аж кортіло наступного дня познайомитися з цими так званими «національними героями». І така можливість була надана. Відразу хочу зауважити, при першому побаченні вони мали якійсь жалюгідний вигляд. З їх учорашнього геройства нічого не залишилося. Одна справа один перед одним хизуватися своєї сміливістю, коли поруч нікого не було, зовсім інша відповідати перед законом за свої злочинні вчинки. Ці двоє, стояли тихо у кутку. Один з них Юрій К., 43 роки, приїхав до Бучі на заробітки. Раніше не судимий. Його знайомий Артем Б. 25 років, мешкає у Глевасі. Раніше притягувався до кримінальної відповідальності за пограбування. Але наш суд, самий гуманний суд у світі, зважаючи на його молодість і першу судимість осудив його умовно. Це трапилося у 2008 році. Зауважу, це трапилося шість років тому.

Зі слів Юрія саме події шестирічної давнини стали причиною їх нічного вандалізму на міськвідділ міліції. На жаль, багатостраждальне приміщення відділу міліції не вперше переживає подібний нальот. Якщо у першому випадку зловмисників, які закидали «коктейлями Молотова» коридор приміщення, поки що не затримали, то у другому завдяки небайдужості свідків цих двох вдалося затримати по «гарячих слідах». У розмові з Юрієм стає зрозумілим, коли він випиває, в нього «всиляються біс» і це вже не вперше. Так було й цього разу, коли удвох зі спільником ковтнули оковитої. Скільки було випито не пам’ятають, а ось образу на міліцію, коли шість років його притягували до відповідальності затамував образу на всіх правоохоронців. І ось таким чином він вирішив помститися міліції. З його слів все трапилося випадково, коли у їх поле зору потрапив відділ міліції і тут на них щось найшло…

Затримані визнали свою провину, вибачалися перед співробітниками міліції - каялися, що хильнули трохи зайвого. Ніяково вони себе почували коли міліціонери запросили на зустріч одного з активістів майдану, який дійсно боровся на барикадах за нову Україну. І він цих фальшивих майданівців вивів на чисту воду. Затриманим нічого не залишалося, як зізнатися, що в дійсності вони ніякого відношення не мали до Майдану. Вони – це зухвалі вандали, які цинічно намагалися вдавати з себе поборників нової України. На жаль, подібні випадки, коли самозванці вчиняють свої протиправні дії, прикриваючись високими ідеями, ще трапляються у нашому житті.
3 -2

Володимир ЕННАНОВ 
газета: "Бучанські новини" №13 від 4 квітня 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.