У Бучі провели "Штабні навчання"

Суспільно-політична ситуація в країні досі залишається невизначеною. Особливо в плані загрози територіальної цілісності. А оскільки Україна – це кожна взята територіальна громада, то ситуацію намагалися спрогнозувати на місцях.

27 березня відділ з надзвичайних ситуацій у місті Бучі провів тренувальні штабні навчання на випадок виникнення загрози – початку воєнних дій. У зібранні взяли участь заступники Бучанського міського голови Олександр Смолькін та Лариса Матюшенко, начальник відділу з НС Сергій Коваленко, керівники всіх підрозділів, структур і організацій – починаючи від зв’язківців, пожежників, РЕМу, водоканалу, міліції, і закінчуючи керівниками транспортних служб.


Ставилося на меті з’ясувати, як вони будуть між собою взаємодіяти «до» і «під час» війни, щоб місто продовжувало максимально функціонувати, а люди були у безпеці.
Для цього моделювалися різні варіанти розвитку подій. Зокрема, піднімалися питання роботи системи оповіщення, карткового бюро, охорони стратегічно важливих об’єктів (АТС, газових об’єктів, електропостачання), відпрацювання руху наземного транспорту. Також розглядалися можливі варіанти дій, коли у місто зайдуть військові угрупування, будуть постраждалі люди, або ж виникне потреба в евакуації.
Крім того, члени робочої групи зійшлися на тому, що потрібно відновити роботу «сирен» (зокрема, такі колись були на Склозаводі) і радіозв’язок, передбачити інші вимоги часу.
Штабні навчання показали, що проблем є багато – над ними треба працювати і вирішувати. І наголосили, що подібна зустріч – не привід для паніки.

«Сподіваємося, що такого взагалі не станеться. Але треба бути готовими до всього, захистити місто і громадян від небезпеки. Тому краще перестрахуватися і бути у всеозброєнні, ніж розгублено шукати порятунку», - підсумував штабні навчання Сергій Коваленко.

Детальніше про цю зустріч читайте в наступному номері газети.
3 -2

газета: "Бучанські новини" №12 від 28 березня 2014 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Nechyporenko Volodymyr S.

OFFline

Доброго дня!
Звертаюсь, в першу чергу, до Бучанського міського голови щодо термінового створення постійно діючого органу при міськраді, який буде координувати найважливіші питання в забезпеченні життєдіяльності та обороноздатності громади в разі військових або диверсійних дій.
Зазначений орган також повинен ініціювати проведення військових навчань для молоді в найкоротші строки.

0