Змагання з баскетболу

У середу, 19 березня в спортивному залі Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 відбулися фінальні ігри змагань з баскетболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Фінальним іграм передували зональні змагання, які проходили на базах Бучанських ЗОШ I-III ст. №3 та №4.

Відповідно до умов проведення, до фінальних ігор потрапляли команди, які в своїх групах зайняли I та II місця. Згідно з регламентом змагань, переможці груп змагались у зустрічних іграх за I місце, команди, які зайняли II місця – відповідно за III місце.
У фінальних іграх за III місце зійшлися Бучанська ЗОШ №4 та Бучанська СЗОШ №5. Гра тримала у напруженні усіх присутніх вболівальників та вчителів від першої до останньої хвилини. Ситуація змінювалась практично щохвилини – після кожного влучного кидка то одна, то інша команда виходила вперед. Все ж таки фортуна посміхнулася команді ЗОШ №4, влучний кидок якої на останніх секундах гри приніс їй перемогу. Що ж стосується фінальної гри, в якій зійшлись команди Бучанської Української гімназії та Бучанської ЗОШ №3, то тут сценарій гри був трішки інший. Команда Бучанської Української гімназії одразу захопила ініціативу та повела в рахунку з відчутною перевагою. Тільки в кінці гри командою Бучанської ЗОШ №3 був зроблений хороший «очковий ривок», який тільки зменшив відставання до 5-и очок, хоча сама гра за цікавістю там напруженістю нічим не поступалась першій.

Підсумкові результати призових місць:
I місце – Бучанська Українська гімназія (вчитель фізичної культури Бабійчук І.І.);
II місце - Бучанська ЗОШ I-III ст. №3 (вчитель фізичної культури Забавська Н.В.);
III місце - Бучанська ЗОШ I-III ст. №4 (вчитель фізичної культури Карабут О.М.).

Кращем гравцем турніру визнано учня Бучанської ЗОШ №3 Горбаченка Владислава. Команди нагороджені відповідними дипломами, а переможець – ще й перехідним кубком.
Вітаємо команду Бучанської Української гімназії, яка буде представляти наше місто на обласних змаганнях з баскетболу 3*3, які стартують вже у квітні та бажаємо хороших результатів.
3 -2

газета: "Бучанські новини" №12 від 28 березня 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.