Змагання маленьких тенісистів

23 березня у спортзалі Бучанської української гімназії відбувся традиційний дитячий турнір з настільного тенісу. Якщо у минулих роках в ньому приймали участь лише вихованці місцевої ДЮСШ, то вже у цьому році він став відкритою першістю серед дитячо-юнацьких шкіл Київщини.

Всього ж у відкритій першості Київської області змагалися 40 дітей з м. Бучі, Києва, Броварів, Білої Церкви, Переяслав -Хмельницького та Баришівки. Активним організатором цієї першості були дирекція Бучанської ДЮСШ та місцевий тренер з настільного тенісу Ольга Лісова. Для маленьких вихованців Ольги Георгіївни це були перші відповідальні змагання такого рівня і водночас чудова можливість перевірити свою майстерність серед своїх ровесників але вже інших спортивних шкіл, іншого рівня підготовки. Потрібно віддати належне нашим маленьким тенісистам. Свій перший спортивний іспит вони склали на відмінно! Не підвели ні свого наставника, а ні своїх батьків, яких зібралося чимало того дня. У загальнокомандній першості наші маленькі спортивні надії посіли 1 місце. Усі перші місця у трьох вікових підгрупах зайняли вихованці Ольги Лісової. Це - Вікторія Гутніченко (ЗОШ № 4, 2003 р.н.), Олександра Чмихоленко (ЗОШ № 4, 2004 р.н.) Ростислав Калітінський (ЗОШ № 4, 2005 р.н.). Призерами цих змагань стали Андрій Мотруніч (ЗОШ № 5), Вадим Єгоров (ЗОШ № 4), Віталій Борисовець (ЗОШ №1), Павло Матвійчук (ЗОШ № 4). Майже всі учасники тенісного турніру не залишилися без нагород.
Прокоментувати цей турнір ми попросили директора Бучанської ДЮСШ, депутата Олега Гайдая.- Приємно усвідомлювати, каже Олег Олександрович, що настільний теніс як вид спорту набуває все більшої популярності серед дітей. І ці проведені змагання зайве тому підтвердження. Я не помилюся, якщо стверджуватиму, що настільний теніс сміливо можна назвати спортом для мозку. Настільний теніс - гра яка тренує не лише тіло, але й мозок. Дехто вважає гру в настільний теніс просто відпочинком. Але це не так. .Під час гри доводиться багато рухатись, спритно володіючи тілом, тренуються при цьому очіі, покращується координація рук та ніг. Цей ігровий вид спорту не відноситься до травматичних. Настільний теніс, одночасно, є другим за популярністю масовим спортом і наймолодшим з основних видів спорту в світі.
Я - великий шанувальник цього виду спорту. Хочу запевнити батьків, гра в настільний теніс - принесе лише користь здоров’ю вашим дітям. Науково доведено, що школярі, які ведуть малорухливий спосіб життя (багато часу проводять перед телевізором, та монітором комп’ютера …) вдвічі частіше хворіють. Настільний теніс не належить до дорогих видів спорту. Не потребує великих матеріальних затрат для його занять та для придбання спортивного одягу. Було б бажання навчитися цій грі.


Як знати, можливо і серед ваших дітей можуть бути майбутні чемпіони? У всякому випадку активні заняття спортом лише позитивно вплинуть на здоров’я вашої дитини.
Нинішня відкрита першість дитячого турніру з настільного тенісу є промовистим прикладом того, як ініціатива однієї людини, нашого тренера Ольги Лісової, людини фанатично відданої дитячому спорту, ентузіасту своєї справи, може перерости у справу корисну для громади не лише Бучі, а навіть Київської області. Слова подяки заслуговують і наші спонсори депутатська комісія з питань культури, освіти, молоді та спорту, а також адміністрація Бучанської української гімназії. Завдяки вашим спільним зусиллям і відбувся цей турнір. Сподіваємося, що він стане традиційним, ще з більшою кількістю учасників Київщини.
4 -2

Володимир Еннанов, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №12 від 28 березня 2014 року
теніс ДЮСШ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.