СК "САНЧІН": Кубок княгині Ольги

Як небесна блакить немислима без сонця, так і великий світ - без жінки...
Кожен вбачає в ній власний ідеал. Проте для всіх вона щира, лагідна, добра, жіночна, кохана, чисте джерело любові й розуміння.

Саме такі вони дівчата-каратистки. Лицарі – героїні?.. Ними так багата наша історія. Під стать воїнам-чоловікам в силі духу, витривалості, здатні йти до перемоги і здобувати її… і водночас ніжні, милі, духовні, красиві, вірні, щирі і скромні. Справжні берегині Землі та Миру...

9-го березня в місті Ірпінь, на базі школи №3, відбулися традиційні щорічні змагання з карате «Кубок княгині Ольги» - свято сили і краси, де приймали участь 15 команд, що об’єднали 50 дівчат та 180 юнаків. У непростих поєдинках виборювали першість, здобуваючи Кубок.
Ірпінські змагання щорічно збирають чималу кількість учасників з різних версій карате. Це різна техніка ведення поєдинку, різні бойові системи і комбінаторика та десятки талановитих, сильних, вже відомих, навіть заслужених в Україні супротивників. З таких поєдинків виносиш чималий досвід. Організатори змагань запрошують досвідчених рефері з різних спортклубів та організацій намагаючись забезпечити чесне суддівство. Суді не мають зацікавленості в перемозі того, чи іншого бійця - змагання не рейтингові і не відбіркові.

Порівняно з попередніми роками, у цьому році, замало приїхало спортсменів жіночої статі, задля яких власне й задумали змагання. Не кожен батько, в складну політичну для країни годину, відпустить дітей мандрувати за спортивними перемогами. Проте майже всі категорії були укомплектовані суперниками. Для хлопчаків вдалося навпаки роздрібнити категорії по 8-10 чоловік у кожній, щоб виявити нових лідерів, щоб змагання стали справжнім святом.

День народження у В. Савчук

Анна Бабич (праворуч)

Даша Глуховатих

Керівники спортклубу «Санчін», які започаткували та проводять дані змагання, відзначають юних спортсменок подарунками, призами, нагородами. Вся «малеча», кому не вдалося вибороти нагороди та Кубок, отримали міні-конструктор «Лего», а всі дівчата - квіти. Гучними оплесками присутніх і цінними подарунками від організаторів відзначили жінок-тренерів Юлію Кожевникову (м.Чернігів), Катерину Рвачову (м.Київ) та кращих спортсменок-каратисток України Світлану Лагно (м.Олександрія) та Анастасію Ейсмунт (м.Ірпінь).

Довелося цього дня на змаганні «політати» Вікторії Савчук з Гостомеля. В такий спосіб за традицією вітають санчіновці одноклубників з днем народження. Таке привітання запам’ятається надовго.

Найкращі поєдинки серед дівчат провели:
- Лагно Дар’я (с/к Спарта, м. Олександрія);
- Анна Бабич (м.Буча)
- Козеренко Крістіна (м. Київ с/к «Тайфу»)
- Ольга Мартиненко, Дар’я Глухуватих, Діана Кухар, Ліза Деткач (м. Ірпінь с/к «Санчін»).

Деякі дівчата змагалися в двох вагових категоріях (своїй та важчій чи старшій за віком). Вони провели по 5 поєдинків:
- Вікторія Чубатюк, Вікторія Савчук, Юлія Стратійчук (м. Ірпінь с/к «Санчін»)
змагаючись у двох вагових категоріях, вибороли по дві нагороди.

Найрезультативнішими стали звичайно ірпінські спортсмени. Проте господарі змагань у командному заліку участі не приймали.

Перше командне місце серед команд-гостей посіла команда з міста Олександрія, с/к «Спарта-17», керівник – С.О, Слинько, 2-е – з м. Києва спортклуб «Муромець-1999» керівник А.О.Геркен, 3-є розділили команди з м. Славутича с/к «Кемпо» керівник Б.М.Уханов.

Успіхів вам, наші любі дівчата, і в спорті і в житті. Сподіваємося на гарні виступи наступного року.
Низький уклін та щиросердна вдячність від дітей та їх наставників всім батькам. Саме батьки допомогли організувати та вдало провести змагання. Як завжди: Людмила Лут – боковий рефері, Ірина Карацюба, Тетяна Савчук – секретарі змагань, Людмила Височинська, Валентина Мартиненко – оргкомітет змагань.
Ірпінський с/к «Санчін» та Гостомельський с/к «Ояма» відзначають сильними бійцями та дружними, готовими допомогти батьками.З перших вуст

Приїхали команди з Олександрії, Житомира, Славутича, Чернігова, Гостомеля, три команди з міста Києва. Були не лише каратисти, але й представники студентського кулачного бою.

Перше командне місце отримав клуб «Санчін» (до якого входять представники Бучі, Ірпеня та Гостомеля) – набрали 126 балів. Але оскільки ми організатори змагань, то передали призові позиції іншим містам.

Перше командне місце серед команд-гостей посіла команда с/к «Спарта-17», 2-е –спортклуб «Муромець-1999, 3-є - с/к «Кемпо.

В цьому році спонсорської підтримки на такі змагання взагалі немає – виживаємо за власний кошт. І ця спортивна зустріч відбулася завдяки підтримки керівництву СК «САНЧІН».

Не кожна родина може оплати участь своєї дитини у тих чи інших змаганнях, переїзд, харчування і проживання в інших містах. Тому виживаємо спільними зусиллями.

Згадується, як вісім років назад, нам дуже допоміг гостомельський депутат Юрій Прилипко. Зокрема, за його сприяння наша команда декілька разів їздила на змагання до Росії, двічі у Білорусію, їздили Україною. Тоді ми набули певного унікального досвіду і стали сильнішими.

Дякуємо за підтримку Гостомельську селищну раду, а бучанку Аню Бабич повність забезпечують, в плані спортивних поїздок, – бучанська влада, депутатський корпус. І вона показує прекрасні результати, посідає призові місця.

Свою активну спортивну роботу не будемо полишати і влітку. Вже є плани. Якщо з Кримом не складеться, то ще є Десна, Карпати та інші чудові міста. Тож, вперед – до нових перемог! Головне не втрачати надії та оптимізму і все буде добре!


-
3 -2

САНЧІН Кубок княгині Ольги
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.