» » » Міськвійськкомат: В армію записується багато добровольців

Міськвійськкомат: В армію записується багато добровольців

Агресивність Росії по відношенню до України викликає справедливі обурення у всьому світі. Як неодноразово заявляло керівництво нашої держави, підстав для військової інтервенції немає жодних. Але, на жаль, наш північний сусід продовжує нагнітати обстановку, здійснює, зокрема, постійні провокації в Криму. В умовах політичної дестабілізації Верховний Головнокомандуючий України Олександр Турчинов прийняв рішення про приведення Збройних сил нашої країни у вищу ступінь бойової готовності.

Ми попросили військового комісара Ірпінського міськвійськкомату Сергія Кайдана відповісти на ряд запитань.
– Сергію Петровичу! У зв’язку зі складною політичною ситуацією на військкомати покладається дуже велика відповідальність.
– Не тільки на військкомати, а й на всі Збройні сили. Особовий склад кадрових військових частин готовий у мінімальні строки розпочати виконання бойових завдань.
Враховуючи ситуацію, яка склалася, начальник Генерального штабу Збройних сил України видав розпорядження про проведення 10-денних навчальних зборів з особовим складом військовозобов’язаних, призначених на доукомплектування військових комісарів до штату
військового часу.


Ірпінський військкомат працює у штатному режимі. Ми займаємося оповіщенням, визначаємо скільки у нас на даний момент є призивного ресурсу.
І чекаємо подальших розпоряджень Верховного Головнокомандуючого, керівництва Генерального штабу України.
Військовозобов’язані активно прибувають на виклики військкомату. І, що приємно радує, до нас приходить багато добровольців. Вони всі в один голос заявляють: ми готові в руках зі зброєю захищати Вітчизну, наші родини – матерів, дружин, дітей, сестер.
У військкоматі організовано цілодобове чергування. Отож якщо виникла нагальна потреба звернутися до нас за консультацією, записатися добровольцем в ряди українського війська, звертайтеся за телефонами (04597) 57-356, 57-597.

Користуючись нагодою, звертаюся до жителів Приірпіння зберігати спокій.
Післямова. Агресивність Росії лише згуртовує українців. І це не порожні слова. Днями до Ірпінського військкомату завітав П., який живе без однієї руки. Незважаючи на інвалідність, майже дві години вмовляв медкомісію вважати його цілком здоровим.
1,5 -0,5

газета: "Ірпінський вісник" №10 від 7 березня 2014 року
военкомат
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.