» » » У Бучі процює глобальна перевірка освітян

У Бучі процює глобальна перевірка освітян

18 лютого до Бучі приїхала комісія у складі працівників Головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації та обласного інституту післядипломної освіти.

Розпочалося планове вивчення функціонування освітньої системи міста. Подібна перевірка відбувається раз у десять років і стосується всіх аспектів життя.
Як запевнила керівник Департаменту освіти і науки КОДА Наталія Клокар, комісія працюватиме протягом двох тижнів – не більше.
«Така наша зустріч мала відбуватися ще в минулому році, але тоді відділ освіти очолила нова людина, яка повністю не увійшла у курс справ. Ми пішли на зустріч і відклали візит, але тепер ці кроки є логічними», - сказала Наталія Іванівна.
Вона зазначила, що вивчення відбуватиметься за декількома освітніми напрямками: загальна характеристика освітньої системи (демографічна ситуація, статистичні дані); дошкільна, загально-середня (тут загалом планується розглянути 114 питань), позашкільна, професійно-технічна освіта; робота з дітьми з особливими потребами; соціальний захист, збереження прав і свобод дітей; освітянські кадри; безпосередньо сам відділ освіти і робота методичного кабінету.
При цьому комісійне обстеження відбуватиметься таким чином, щоб не заважати ні педагогам, ні учням у повсякденному робочому процесі.
За результатами роботи буде складена довідка, проведена розширена нарада, на якій проаналізують існуючу ситуацію та спланують роботу на майбутнє.
До того ж, освітян попросили сприймати всі ці заходи, як один із етапів діяльності. Отримані ж результати – розцінювати, як стимул до покращення роботи, а не покарання.
«Ми будемо раді почути думку спеціалістів. Якщо ж все-таки виникнуть якість зауваження, то вони направлять нас на кращий шлях», - підсумував зустріч начальник Бучанського відділу освіти Олег Цимбал.
0 0

газета: "Бучанські новини" №7 від 21 лютого 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.