Поштарі святкують ювілей


14 лютого в навчальному центрі «Зелена Буча» відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці створення українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта». Крім цього, присутнім випала гарна можливість підбити підсумки року, що минув і окреслити плани розвитку на майбутнє. А поки формували перспективи, представники Київської обласної дирекції «Укрпошти» провели святкові збори за участі працівників усіх центрів та ветеранів поштового зв’язку області. Привітати громадськість з цією датою приїхав заступник голови Київської облдержадміністрації Володимир Максименко.
У лютому 1994 році із єдиної національної системи зв’язку відокремилася пошта. За ці роки підприємство пройшло значну трансформацію і отримало можливість удосконалювати свою діяльність, розширити надання сфери послуг. Зрештою, «Укрпошті» Кабміном був присвоєний статус оператора національного зв’язку.

Важливим кроком стала інтеграція у світовий інформаційний простір – міжнародний поштовий союз, затверджений ООН.
Сьогодні Укрпошта – одна із стратегічно важливих для країни компаній, яка вже має свій авторитет. Попри це, говорили і про існуючі проблеми. Зокрема, потребує покращення матеріально-технічна база, варто підсилювати кадровий склад. На Київщині немає свого головного центру, сортувального центру, як в інших областях. До того ж, наступають «на п’яти» конкуренти – приватні підприємства, які надають схожі послуги.


Тому важливо мобілізувати зусилля і працювати на кращий результат. Як зазначив, начальник Київської обласної дирекції УДППЗ “Укрпошта” Анатолій Лепикаш, найближчими пріоритетами стане будівництво нових і модернізація вже існуючих поштових центрів (у цьому році Буча до планів не входить). Зокрема, передбачається будівництво республіканського автоматизованого сортувального центру на території Київської області, що дасть можливість працевлаштуватися сотням громадян.
Наразі, вже відремонтовано 57 відділень на суму 3 млн. 43 тис. грн. Відкрито 8 поштових міні-маркетів, ще сім буде в 2014 році. Встановлені касові апарати.
Разом з тим, впроваджуватимуться нові види послуг, зокрема адміністративних.
«Щодо здобутків, то Київська обласна дирекція УДППЗ “Укрпошта” посідає перше місце за кількістю платежів на душу населення в Україні. Ми працюємо в глибинці, у селах (а це – 1232 населених пунктів) і не лише надаємо поштові послуги, але й є своєрідним центром «цивілізації»», - сказав Анатолій Лепикаш.

У свою чергу заступник голови КОДА Володимир Максименко людям подякував за роботу, але звернув увагу на те, щоб працівникам пошти підвищувалася заробітна плата.
«Сьогодні працівниками нашого обласного відділення Укрпошти робиться чимало позитивних справ. Поштові відділення починають оновлюватися, ремонтуватися. Майже усі відділення працюють за принципом "єдиного вікна", де надаються адміністративні послуги. Це також – крок до людей, спрощення системи, можливість отримати ту чи іншу послугу не виїжджаючи за межі свого населеного пункту.
Плани на 2014 рік ще більш амбітні, адже потрібно відремонтувати близько 30 поштових відділень і збільшити кількість міні-маркетів у центрах поштового зв’язку. Це питання актуальне для невеликих сіл, бо з’являється можливість придбати товари першої необхідності, а не їхати до райцентру. В цьому плані Київське обласне відділення «Укрпошти» є одним із лідерів в Україні, як і в багатьох інших питаннях», - сказав посадовець.

Найкращих працівників, хто справді заслужив на шану і визнання, було нагороджено Подяками Київської облдержадміністрації, Київської облради та Київської дирекції «Укрпошти». Серед цих людей є двоє бучанців – директор навчального центру «Зелена Буча» Людмила Синецька та працівник цього ж центру Сергій Соколов.


А звання і Кубок «Краще поштове відділення 2013 року»
перейшло до відділення ЦПЗ №9 у місто Бровари.


0 0

Людмила ГЛАДСЬКА 
газета: "Бучанські новини" №7 від 21 лютого 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.